reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Tutaj ktoś powiedział właścicielce, że jestem w ciąży chcieliśmy dopiero jak urodzę powiedzieć ale cóż. Powiedziała, że wynajęła mieszkanie osobą bezdzietnym bo mniejszy problem... Także przyszło nam na szybko szukać
Nieładnie się zachowała, no ale umowę zawsze może wypowiedzieć, to jej mieszkanie. Ale ci wścibscy sąsiedzi! Brak słów na takich ludzi co własnego życia nie mają... U nas sąsiedzi raczej w porządku, zajmują się sobą, wątpię, żeby informowali właściciela, pewnie i tak sami po porodzie im powiemy ;)
 
reklama
Nieładnie się zachowała, no ale umowę zawsze może wypowiedzieć, to jej mieszkanie. Ale ci wścibscy sąsiedzi! Brak słów na takich ludzi co własnego życia nie mają... U nas sąsiedzi raczej w porządku, zajmują się sobą, wątpię, żeby informowali właściciela, pewnie i tak sami po porodzie im powiemy ;)
No niestety tak juz jest. Moi rodzice np maja ugadane z sasiadami obok, ze jakby cos sie działo to moja dzwonić do mamy 😀 kazdy dba o swoje i nie ma sie co dziwić. Ja osobiscie chyva bym nie wynajela mieszkania. Mamy w planach kupno drugiego ale chyba lepiej placic samemu czynsz i sie o nic nie martwić 😂
 
Mi się wydaje, że za śmieci od osoby to się płaci w domu (chociaż to też pewnie zależy od firmy, która się tym zajmuje), w mieszkaniu wszystko jest wliczone w czynszu i płaci się od lokalu, a nie liczby mieszkańców ;)
Nie, w mieszkaniu też od głowy płaci się za śmieci w Polsce.
 
Zasnęłam dziś przed 4 i tak do 10, ale się znowu wyspałam. I zero planów na dzisiejszy dzień, poza książką..., bo niedługo będę czytać tylko bajki i baśnie zmieniając języki.
 
Zasnęłam dziś przed 4 i tak do 10, ale się znowu wyspałam. I zero planów na dzisiejszy dzień, poza książką..., bo niedługo będę czytać tylko bajki i baśnie zmieniając języki.
A ja nie wiem o której zasnęłam, bo oglądałam netflixa z narzeczonym, ale właśnie wstałam o 11 i leżymy, wcześniej tylko po 9 na siku 🙈
 
Na ktora jutro masz szpital? :)
Na 10.15🙃. Jeśli napiszę do Was w ciągu dnia, to będzie raczej oznaczać, że jednak zéro skurczy i rozwarcia, wracam do domu i biorę się ostro za sprzątanie!!! 🧹🛁🧹🧼🧹🚽🧹🪑🧹🛋
A jeśli nie dam znać do wieczora..., tzn ten tego ...🤗🤭🤫😃, że rodzę.
Wiem, że jest jeszcze trzecia możliwość, najlepsza przy takich słabych szyjkach. Zdejmą szew (5 minut roboty), okaże się, że jest już rozwarcie na kilka palców..., popchną skurcze i poród w godzinkę-dwie!, ale czy będę mieć aż tyle szczęścia🥰.

Zobaczymy jutro, póki co czuję się teraz najlepiej z całego drugiego i trzeciego trymestru, zéro skurczy czy twardnień brzucha, od 32 tygodnia nie biorę już żadnych leków, a jutro już POLSKA donoszona ciąża 37+0💝🎉🎊.

A jak u Ciebie Święta92? Czop, skurcze? Posuwa się? Mąż goni z remontem?
 
Na 10.15🙃. Jeśli napiszę do Was w ciągu dnia, to będzie raczej oznaczać, że jednak zéro skurczy i rozwarcia, wracam do domu i biorę się ostro za sprzątanie!!! 🧹🛁🧹🧼🧹🚽🧹🪑🧹🛋
A jeśli nie dam znać do wieczora..., tzn ten tego ...🤗🤭🤫😃, że rodzę.
Wiem, że jest jeszcze trzecia możliwość, najlepsza przy takich słabych szyjkach. Zdejmą szew (5 minut roboty), okaże się, że jest już rozwarcie na kilka palców..., popchną skurcze i poród w godzinkę-dwie!, ale czy będę mieć aż tyle szczęścia🥰.

Zobaczymy jutro, póki co czuję się teraz najlepiej z całego drugiego i trzeciego trymestru, zéro skurczy czy twardnień brzucha, od 32 tygodnia nie biorę już żadnych leków, a jutro już POLSKA donoszona ciąża 37+0💝🎉🎊.

A jak u Ciebie Święta92? Czop, skurcze? Posuwa się? Mąż goni z remontem?
Cisza u mnie 😂 ja to pewnie jeszcze przenoszę 😂 no maz cos wczoraj nie mial ochoty remontować 😂takze dzisiaj cos zrobi a jutro obiecał podlogi 😂 ale jak to mówią obiecacanki cacanki :) 1go lutego mam wizyte u doktorka to zobaczymy czy cos sie dzieje 😀
 
reklama
Wlasnie dowiedzialam się, ze od 1 lutrgo przywracaja porody rodzinne. I robia testy rodzacej i partnerowi. Pojebane. Tak sie cieszylam, ze nie robią testow a teraz będe sie tym stresować.
 
Do góry