reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Ja dziś dzień wolny, jutro Komunia, właśnie zrobiłam listę rzeczy do załatwienia dziś :) może nawet pojadę wózki ogladnac? :))) nie zostawiłam nic po synkach także mam zerowy start ale po dwójce dzieci lista potrzeb krótsza :) wózek na 100% używany - wybór jest ogromny. Ubranka z Vinted - to wszystko jest na kilka tygodni przez pierwsze miesiące.

a wy już coś zaczęlyscie kupować? :) ja zakupy odpalam chyba od lipca. Na razie nie kupiłam nic tylko lista ulubionych na Vinted rośnie :)))
Ja narazie tylko przeglądam bardziej nastawiam się na przeorganizowanie mieszkania zeby mieść miejsce na łóżeczko i rzeczy młodej. Mój narzeczony wybija mi z głowy zakupy do potwierdzenia płci więc jeszcze chwile się wstrzymam ale powiem wam ze ciężko mi wytrzymać 🙉
 
Dziewczyny mialam któraś z Was rozwolnienie?? Ja mialam zaparcia caly czas a dzisiaj nocy rozwolnienie i od rana juz ze 3 razy bylam w toalecie boli mnie żołądek i niedobrze. Nie wiem czy to od tego ze coś zjadłam czy może to hormony :/ ale jeszcze tak znośnie. Mam nadzieje ze to nie jakieś wirusowki czy uj wie co 😐
Mialam 2 dni i nie wiem czy mi coś nie podeszło czy jak bo przeszło. Myslalam do lekarza dzwonić na 3 dzien ale samo minęło
 
Super ze dzidzia rośnie, ja niestety z bakteriami w ciąży z synkiem miałam problem do samego końca 😵 Jeśli chodzi o imię to już kwestia czy ma być tradycyjne czy nowoczesne. No z krótkich to Klara, Maja, Pola, Nela, Kaja, Mia, Gaja, Zofia, Zoja, Ida, Liwia,Dalia a mój syn wstępnie jakby był dziewczynka miał być
Z dziewczynką miałabym prostszy wybór. Dla chłopaca praktycznie żadne imie mi się nie podoba. Wszystkie wydają mi się takie oklepane: Filip, Kuba, Adaś itd, albo źle mi się kojarzą. Nie chcę też takie starego imienia typu Fryderyk, Stanisław itp. Cięzka sprawa...
 
U nas też problem z imieniem. Wiemy że będzie chłopak i tu jest problem z nazwań go :p . Dla dziewczynki miałabym z marszu z 10 imion, a raczej na pewno byłaby Iga. No a imiona męskie niestety żadne jakoś bardzo mi się nie podoba, mężowi również 😂
Póki co nazywamy go "maluch" :p
Mam dokładnie tak samo. U nas jest dalej "fasola" :)
 
Dziewczyny,
Byłam dziś u innego lekarza na konsultacji, bo ciąża od początku zagrożona i stwierdziłam, ze skonsultuję się z kimś innym jeszcze.
Okazało się, że krwiaka już nie ma, mogę w końcu powoli zacząć chodzić 😍
Tylko mam zrobić badania genetyczne na trombofilię.
I zobaczcie jakie cudne zdjęcie wyszło ❤️❤️❤️ Gin się śmiał, że idealne do podręczników ginekologicznych :)
 

Załączniki

  • A8088333-DB77-441D-A203-EA3E8ACBB4EE.jpeg
    A8088333-DB77-441D-A203-EA3E8ACBB4EE.jpeg
    2,7 MB · Wyświetleń: 139
reklama
U nas też problem z imieniem. Wiemy że będzie chłopak i tu jest problem z nazwań go :p . Dla dziewczynki miałabym z marszu z 10 imion, a raczej na pewno byłaby Iga. No a imiona męskie niestety żadne jakoś bardzo mi się nie podoba, mężowi również 😂
Póki co nazywamy go "maluch" :p
To mnie już chyba odwaliło 😅😅😅 ostatnio byłam na kontroli i pani doktor powiedziała tak na 30 % że jedno to raczej chłopiec bo mu coś rośnie 😁😁 ( wiem wiem że za wcześnie ale ja byłam bardzo Ciekawa) i tak mi to weszło w głowę że chodzę i mówię moje chłopaki 🤦🙆🙆😁😁a tak naprawdę jeszcze nic nie wiadomo 😄😄
 
Do góry