reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
Lekarka powiedziała żeby się tym progesteronem nie przejmować, ale mam zakaz współżycia i jakiegokolwiek przemęczenia. Dobiło mnie to. Nie widać nawet pęcherzyka, a ja już mam leżeć i pachnieć. A to całe 9 miesięcy przede mna... 😢😢😢 Jeszcze nie wiem co robić z pracą. Chciałam do 3 miesiąca pracować, żeby nie zapeszyć. A ona mówi, że pasuje żebym już wzięła bo pracuje 8 godz dziennie siedząc rpzed komputerem, a to też mega wysiłek...
nie martw się tym! Mus to mus..ważne, żeby było wszystko w porządku ☺️
 
To była teleporada z twoją lekarką prowadzącą? Jeśli tak zaleca to trzeba się stosować... Z pracą też rozumiem, pracowałam na home office do 10 tygodnia, ale mogłam i powinnam iść już wcześniej. Zgodziłam się na tyle, żeby moja szefowa mogła znaleźć za mnie zastępstwo. Lepiej jest odpuścić sobie pracę i aktywność, żeby maluszek rozwijał się bezpiecznie i zdrowo, niż próbować coś sobie lub innym udowodnić i mierzyć z nieszczęściem. 🤷‍♀️ i uwierz mi, L4 i bedrest nie oznacza, że będziesz leżeć i pachnieć - jest mnóstwo rzeczy które możesz robić. Zaczynając od książek, filmów i seriali, przez prace manualne (przez czas ciąży wydziergalam 3 sweterki i 4 kocyki na szydełku 🤣) po naukę języka. Pomyśl o tym czasie jako okazji do samorozwoju 😊
Wstyd mi się przyznać. Ale nie mam lekarki prowadzącej. Tzn. Mam Medicovera i na razie chodzę tam. To jest najsensowaniejsza babka. Ale nie mam jednej jeszcze. Chciałabym poprosić mamę o pomoc ale muszę najpierw jej powiedzieć. 0lanuje we wtorek jak wszystko na wizycie będzie ok.
 
Ja idę w poniedziałek. Też będę miała 6+1. Trzymam kciuki za wasze wizyty dziewczyny i dajcie znać po nich koniecznie🙂fajnie się z kimś przeżywa te początki. Ja też przed chwilą otworzyłam zmywarkę...a później lodówkę i już wiem, że kuchnia będzie moim wrogiem 😅w poprzedniej ciazy na myśl o lodowce już mnie mdliło...łącze się w bólu 1😅
 
Ja idę jutro na 10 z PZU , a we wtorek idę prywatnie gdzie chyba będę prowadzić
Jutro oczekuje na wizycie pęcherzyk i ciałko żółte bądź zarodek , na wtorek nastawiam się już na serduszko ❤️
 
Hej! Nieśmiało się witam 😊 wykryłam dość szybko ciążę, udało mi się złapać ducha na teście 06.06, 07.06 zrobiłam betę i wyszła 34,64 a dzisiaj przyrost 187% z wynikiem 96,61 🤭 Wizytę mam dopiero 21.06 i do tej pory sobie grzecznie już czekam 🤞 Przy okazji gratuluję wszystkim 😍
 
reklama
Wszystko ok ❤ jest pecherzyk ciążowy, ma około 1cm. Narazie widać tylko pecherzyk żółtkowy, zarodka jeszcze nie ma, ani serduszka, bo to ledwo 6 tydzień. Mam się pojawić za 2 tygodnie, wtedy potwierdzimy żywą ciążę, a do tego czasu muszę zrobić krzywą cukrową bo miałam ją w pierwszej ciąży 😭
6 skończony, czy nie skończony czy jak to tam było 😅zdradź proszę ile masz od ostatniej om?
 
Do góry