reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Jestem po wizycie i niestety diagnoza ta sama puste jajo płodowe. Powinien być 7 tydzień a pęcherzyk 0.9mm pusty całkowicie. Odstawiamy leki (luteinę) i czekamy na poronienie. Jak nic się nie będzie działo to szpital i zabieg łyżeczkowania.
Przykro mi :( moja bratowa tez to przeszła po tym 3 miesiące później znowu była w ciąży i maja już rocznego chłopca . Przesyłam dużo ciepełka 😘
 
reklama
Jestem po wizycie.
7+1
Lekarz widział zarodek i nawet bijące serduszko, ale mówi że za wolno jak na ten czas. 🥺 Mam się stawić za tydzień w szpitalu na jego oddziale żeby sprawdzić...
W poprzedniej ciąży serduszko przestało bić i zarodek się rozwijać w 8/9 tygodniu, ale dowiedziałam się o tym dopoero w 12.

Jestem po wizycie i niestety diagnoza ta sama puste jajo płodowe. Powinien być 7 tydzień a pęcherzyk 0.9mm pusty całkowicie. Odstawiamy leki (luteinę) i czekamy na poronienie. Jak nic się nie będzie działo to szpital i zabieg łyżeczkowania.
Dziewczyny, bardzo mi przykro. Życzę Wam, żeby następnym razem poszło wszystko super i bez problemów.


Ja też się stresuję trochę, właśnie jadę na wizytę w związku z weekendowym plamieniem, oby to nie było nic takiego.
 
Witam Was dziewczyny. Od początku Was podczytuje ale ze względu że to 6 ciaza a 3 poronienia za mną, wstrzymałam się az do dzis.
Jestem Jula , mama 9 letniej Leny i 6.5 letniej Igi :) termin na 31.01 a młodsza córkę urodziłam 30.01 więc może się uda wstrzelić aby były wspólne urodziny. Po pozytywnym teście nie robiłam żadnych badań krwi tylko czekałam na 8 tydzień i poszłam na wizytę. We czwartek zobaczyłam małego człowieczka z bijącym serduszkiem. 💗💗. Mimo wszystko żaden lekarz nie chce prowadzić mojej ciąży że względu na moje choroby i każdy odsyła do Matki Polki.
Pozdrawiam Was serdecznie i cieszę się że mogę do Was dołączyć
Cukrzyca ? Jak do Matki Polki to znaczy ze musisz być z łódzkiego ? :)
 
Odebrałam wyniki z dziś i beta 469, w pt było 136 :) trochę mi ulżyło bo od wczoraj mam bóle w podbrzuszu i kłucie w lewym jajniku..
Wizyta 4.07 będzie 6+3 więc może już coś zobaczę ;)
 
Cukrzyca ? Jak do Matki Polki to znaczy ze musisz być z łódzkiego ? :)
Z Łodzi. :) tzn mieszkałam w Łodzi 8 lat a teraz przeniosłam się na wies koło koluszek :)
Cukrzyca nie ale niedoczynność tarczycy , nadciśnienie, tachykardia zatokowa , niedomykalność zastawek , kardiomopatia , i słaby szpik kostny .
A Ty z Łodzi?
 
Z Łodzi. :) tzn mieszkałam w Łodzi 8 lat a teraz przeniosłam się na wies koło koluszek :)
Cukrzyca nie ale niedoczynność tarczycy , nadciśnienie, tachykardia zatokowa , niedomykalność zastawek , kardiomopatia , i słaby szpik kostny .
A Ty z Łodzi?
O faktycznie sporo tego . Jeśli radzą Ci matkę Polkę to warto się tam udać . Moja znajoma miała cukrzyce i żaden lekarz nie chciał jej właśnie prowadzić i dopiero w matce Polce się ja zajęli :) . Blisko Łodzi . Bełchatów :)
 
Powiedział dokładnie ile? Mi mój lekarz mówił przy poprzedniej ciąży, ze ważne, żeby było powyżej 100. Na początku wolniej bije, ale rozkręca się z czasem…
W poronionej ciąży na etapie 6tc biło aż 140, zatrzymało się niestety na 10tc.
O wiecie co ja byłam teraz w 8 tygodniu na usg i właśnie pani nie powiedziała mi ile bije.. hmmm za tydzień mam wizytę u swoje lekarza to już będzie 10 tydzień
 
Powiedział dokładnie ile? Mi mój lekarz mówił przy poprzedniej ciąży, ze ważne, żeby było powyżej 100. Na początku wolniej bije, ale rozkręca się z czasem…
W poronionej ciąży na etapie 6tc biło aż 140, zatrzymało się niestety na 10tc.
Nie powiedział, a ja już weszłam tak zestresowana i nastawiona na najgorsze, że nie zapytalam.
 
reklama
Do góry