reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla styczniowych maluszków!!

reklama
Patrysiu, u nas Nadia i Nikola bardzo są popularne:tak::tak::tak:



jak ja jeszcze nie byłam w ciąży tylko było gadanie to zawsze mówiłam że chce Nikola jak by dziewczynka była ale ostatnio faktycznie słysze duzo Nikoli dlatego skłaniamy się ku Nadii a tego imienia u nas tak nie ma i dobry strzał bym miała bo niedość że śliczne(dla nas)to nie maja moi znajomi nikt:-)

Acha Fabian jeszcze mieliśmy dla chłopca ale hmm ja nie wiem jakoś nietakoś mi wole Kacper;-)
 
Mnie bardzo podoba sie z dziewczynek Amelia ale moja siostra tak dała na imię swojej córce. Potem jest Weronika, Julka, Zuzia i może Madzia. A do mojego brzusia to i tak mowie jakby tam był chłopak bo tak czuję. Ale z imionami dla chłopca to pomyśli moj C.
Pozdrawiam
 
U mnie mój M wymyślił dla synka bo ogólnie powiedział że chciałby aby takie imie było Dominika a że okazało się zę to synek jest to wtedy Dominik i teraz ja powiedziałam ze chce wymyśleć ale ogólnie my się zgadzamy co w sumie i tak wychodzi że razem wymyślamy:tak:
 
Mój synek mówi do brzuszka Tadzio.:-) Tak nazywa się jego ukochany dziadek. Ja za bardzo do tego Tadzia przekonana nie jestem. Raczej Wojtuś, ale jeszcze zobaczymy. A o imieniu dla dziewczynki na razie nie myślę, bo jakoś mam przeczucie, że i tak będzie chłopak. :-D
 
Ja wymieniłam tak dużo imion, ale dla dziewczynki to pewnie będzie Nikola albo Nadia. A dla chłopca to jeszcze nie jest tak zdecydowane....mąż musi też wyrazić swoje zdanie. Pytam go ciągle ale on jeszcze nie widział imion więc trudno mu coś powiedzieć. W ogóle to jak szukałam imion to zapisałam sobie kilka a potem spojrzałam i zorientowałam sie że zapisałam tylko imiona dla dziewczynek. Moja podświadomość już mi mówi że to raczej dziewczynka. Bardzo często łapię się na tym, że myslę o tym dziecku jako o dziewczynce, tak bez zastanowienia. Może coś w tym jest...:-D:-D:-D:-D:-D
 
Pewnie podświadomość silnie działa. Ja przy pierwszej ciąży też do 13 tygodnia byłam przekonana, że będę miała córeczkę. :) Urodziłam synka. A imię przyszło nam do głowy trzy tygodnie przed porodem...
 
reklama
Ja myślę tylko nad imionami dla dziewczynki, tak bardzo chcę mieć córcię. Na razie podoba nam się NINA a mnie bardzo podoba się CHLOE(klołi), ale mój mąż twierdzi, że jak wrócimy do Polski to trochę lipa z takim zupełnie nie Polskim imieniem:sorry:
 
Do góry