reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

widzialam to ostatnio ! sliczne :))))))) a jeszcze fajniej wsadzic fotki najblizszej rodziny :)) a ta zona tzn ja mam meza i na jego brata przyszla zone mowie szwagierka :D

No mamy zamiar zdjecia włożyć ;-)

Dzieki ;-) Poza tym strasznie skomplikowane sa te powinowactwa/pokrewieństwa :szok:

Z netu: Żona brata męża (żona dziewierza) nosiła nazwę jątrew lub jątrewka, tą samą nazwą określano czasem bratową (żonę brata).

Hhahahahhahahahaha
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja sie zastanawiam nad jakims zwierzakiem na biegunach. Macie coś takiego?? Podoba sie?? Czy raczej chwilowa zabawa??

Ja mam konika na biegunach (zdjecie ponizej) i na poczatku byl szal, teraz malo sie nim bawi, na nozce sie wciska dzwieki (odglosy tupotu konia, parskanie) i mala je wlacza, nie siada sama bo jeszcze sama nie chodzi, a jak ja posadze to chwile sie pocieszy i chce schodzic. Mysle, ze to zabawka na troszke pozniej.

IMG_1048.jpg

U nas za to na czasie sa wszelkie ksiazeczki dla maluchow, kuzynka kupila nam kilka z serii Obrazki dla Maluchow i mala chce je ogladac non stop, czasem musze az chowac, bo nie daje spokoju:)


A ja wlasnie szukam prezentu dla malej na gwiazdke, znalazlam juz kilka fajnych zabawek, ale nie moge sie zdecydowac, wklejam linki ponizej, jesli widzialyscie ktores z nich prosze o uwagi:

Laugh & Learn Baby Grand Piano - Babies R Us - Britain's greatest toy store
Amazing Animals Roll Around Treehouse - Toys R Us - Britain's greatest toy store
Fisher-Price Sit to Stand Giraffe - Babies R Us - Britain's greatest toy store
Pink Laugh & Learn Musical Chair - Babies R Us - Britain's greatest toy store

Dodaje jeszcze dwa linki:
http://www.mothercare.com/VTech-Vte...wer/dp/B000TSPTQS?_encoding=UTF8&#productInfo
http://www.mothercare.com/VTech-Play-Learn-rocking-chair/dp/B001DI9TDM?_encoding=UTF8&
 
Ostatnia edycja:
Ja mam konika na biegunach (zdjecie ponizej) i na poczatku byl szal, teraz malo sie nim bawi, na nozce sie wciska dzwieki (odglosy tupotu konia, parskanie) i mala je wlacza, nie siada sama bo jeszcze sama nie chodzi, a jak ja posadze to chwile sie pocieszy i chce schodzic. Mysle, ze to zabawka na troszke pozniej.

Zobacz załącznik 308590

U nas za to na czasie sa wszelkie ksiazeczki dla maluchow, kuzynka kupila nam kilka z serii Obrazki dla Maluchow i mala chce je ogladac non stop, czasem musze az chowac, bo nie daje spokoju:)


A ja wlasnie szukam prezentu dla malej na gwiazdke, znalazlam juz kilka fajnych zabawek, ale nie moge sie zdecydowac, wklejam linki ponizej, jesli widzialyscie ktores z nich prosze o uwagi:

Laugh & Learn Baby Grand Piano - Babies R Us - Britain's greatest toy store
Amazing Animals Roll Around Treehouse - Toys R Us - Britain's greatest toy store
Fisher-Price Sit to Stand Giraffe - Babies R Us - Britain's greatest toy store
Pink Laugh & Learn Musical Chair - Babies R Us - Britain's greatest toy store

Dodaje jeszcze dwa linki:
Vtech Sit-to-Stand Dancing Tower : mothercare- Nursery Equipment, Maternity Clothes & Baby Shop
VTech Play and Learn rocking chair : mothercare- Nursery Equipment, Maternity Clothes & Baby Shop

Panistko ja wybrałabym pianinko z książeczką. Na pewno wszystkie zabwki grają, świecą itp jednak z obserwacji mojego dziecka ta zabawka robi szał :) zjezdzajace kulki nie absorbuja go tak jak granie na pianinku [my akurat mamy stokiczek chicco z pianinkiem] no i do mnie nie przemawia uczone krzesełko i ten bujak bo poki co widzac mojego rozbrykańca po prostu by na nim nie usiedział ani minuty. Mamy tez zebre fp to usiadzie na sekunde....schodzi...obleci ją dookoła pozałacza melodyjki i tak w kółko. Takie moje zdanie

a ja znalazłam cos fajnego na niesfornego dzieciaczka......fakt faktem ze to dla starszych dzieci ale pokaze MAGNETYCZNA TABLICA OBOWIAZKÓW! GRZECZNE DZIECKO (1344562777) - Aukcje internetowe Allegro super niania pokazała w programie i juz musieli takie wyprodukowac zeby zarobic :-D
 
Panistko ja wybrałabym pianinko z książeczką. Na pewno wszystkie zabwki grają, świecą itp jednak z obserwacji mojego dziecka ta zabawka robi szał :) zjezdzajace kulki nie absorbuja go tak jak granie na pianinku [my akurat mamy stokiczek chicco z pianinkiem] no i do mnie nie przemawia uczone krzesełko i ten bujak bo poki co widzac mojego rozbrykańca po prostu by na nim nie usiedział ani minuty. Mamy tez zebre fp to usiadzie na sekunde....schodzi...obleci ją dookoła pozałacza melodyjki i tak w kółko. Takie moje zdanie

a ja znalazłam cos fajnego na niesfornego dzieciaczka......fakt faktem ze to dla starszych dzieci ale pokaze MAGNETYCZNA TABLICA OBOWIAZKÓW! GRZECZNE DZIECKO (1344562777) - Aukcje internetowe Allegro super niania pokazała w programie i juz musieli takie wyprodukowac zeby zarobic :-D
o to ja musze koniecznie zamówić, moze jescze nei na teraz ale niedłuugo na pewno się przyda
 
Ja mam konika na biegunach (zdjecie ponizej) i na poczatku byl szal, teraz malo sie nim bawi, na nozce sie wciska dzwieki (odglosy tupotu konia, parskanie) i mala je wlacza, nie siada sama bo jeszcze sama nie chodzi, a jak ja posadze to chwile sie pocieszy i chce schodzic. Mysle, ze to zabawka na troszke pozniej.

Zobacz załącznik 308590

U nas za to na czasie sa wszelkie ksiazeczki dla maluchow, kuzynka kupila nam kilka z serii Obrazki dla Maluchow i mala chce je ogladac non stop, czasem musze az chowac, bo nie daje spokoju:)


A ja wlasnie szukam prezentu dla malej na gwiazdke, znalazlam juz kilka fajnych zabawek, ale nie moge sie zdecydowac, wklejam linki ponizej, jesli widzialyscie ktores z nich prosze o uwagi:

Laugh & Learn Baby Grand Piano - Babies R Us - Britain's greatest toy store
Amazing Animals Roll Around Treehouse - Toys R Us - Britain's greatest toy store
Fisher-Price Sit to Stand Giraffe - Babies R Us - Britain's greatest toy store
Pink Laugh & Learn Musical Chair - Babies R Us - Britain's greatest toy store

Dodaje jeszcze dwa linki:
Vtech Sit-to-Stand Dancing Tower : mothercare- Nursery Equipment, Maternity Clothes & Baby Shop
VTech Play and Learn rocking chair : mothercare- Nursery Equipment, Maternity Clothes & Baby Shop

Super ten konik :-)
 
NAJPIĘKNIEJSZE ELEGANCKIE ALLADYNY KOLORY (1343038405) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Chciałam sobie te gatki kupić, bo w jeansach nie chce chodzić już i jak nie luźno mam w pasie to w udach tak ciśnie mnie ,że szok. :(

Co o tym myślicie,szczerze?

mi osobiście się alladynki, pumpy nie podobają ale jak ci się podobają i dobrze się będziesz w nich czuć to czemu nie

pianistka
super konik :-)

a widziałyście takie cudo Nowa konsola Nintendo WII Sports Pack 12m GWR!! (1351279175) - Aukcje internetowe Allegro
widziałam dzisiaj reklamę i babka na tym ćwiczyła fajne :-)
 
reklama
Do góry