reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
Uff, bo już myślałam że to ze mną coś nie tak. Moje libido jest totalnie na minusie. Ale dobrze, bo po dwóch stratach i tak bym była sparaliżowana ze strachu. Mąż też wie jaka sytuacja więc cierpliwie sobie czeka ;)
@Iwona90 najlepiej w domu :) lez, oszczędzaj się, a zastrzyki nie są takie złe do robienia ;) testuje to już ponad 7 tygodni i da się żyć :p

Ja postanowiłam że podjadę sobie jutro do mojej gin do szpitala, bo mam jakieś żółte uplawy i coś tam zaczyna swędziec, a do wizyty tydzień... A tak może mi coś powie i może ją jakoś uprosze o usg, bo do wizyty zwariuje... Już mam niezłego shiza że jest po wszystkim :(
 
Just wychodzi na to że Nikodem tak samo i po moim wyjściu już sobie radzi [emoji1] ale jestem szczęśliwa. Wiem że już powinno być dobrze w tym temacie.
A co do badań to nie. Nie robiłam w żadnej ciąży do tej pory. Kiedyś nie znałam, a potem pewnie uważałam za zbyt drogie badanie.

Rossiczka na pewno w artykułach na blogu u Mamyginrkolog te testy są opisane. Trzeba by poszukać dokładnie,
 
Za dużo piszecie kobietki :D miałam do nadrobienia ponad 50str ale dałam w końcu radę.
Co do libido to na razie nie ma problemu bo mąż dopiero wraca w piątek po 4tyg w pracy więc miałam spokój i podałam razem z dziećmi i wtedy kiedy one spały to i ja, ale za nim wyjechał to często nie współżyliśmy bo szybko zasypiałam a poza tym nie nalegał bo nie wiedział czy w ogóle możemy a teraz pewnie będzie w tej kwestii lepiej bo już nie jestem tak przemęczona jak ostatnio więc też będę chciała spędzić trochę czasu razem :)

Justjestem a co do tortu robiłam ten tez krem na bazie batonikow milky nam i wszystkim gościom smakował.
Link do: Tort brzoskwiniowy | Moje Wypieki
Torty zaczęłam robić od pierwszych urodzin synka i teraz na wszystkie okazje robię je sama i do tego staram się za każdym razem inny nowy przepis wypróbować. 2x jedynie powtórzył mi się ten właśnie co wrzuciłam linka do przepisu oraz 2x tort toffifee

A co do przedszkola starszak poszedł na 2 tyg przed porodem córci miał 2lata i 4mc był wtedy najmłodszy w grupie a do tego bardzo mało mówił pierwszy tydzień był bardzo fajny ale na drugi już był płacz i nie chciał chodzić potem urodziłam i co chwilę przynosił jakieś infekcje i mała łapała a potem my po kolei więc zrezygnowaliśmy na pół roku z przedszkola poszedl na wiosnę jakoś przed 3 urodzinami i już wtedy było bez problemu z zostawaniem i nie chciał wracać do domu bo się dobrze bawił i do tego mowa ruszyła do przodu i to galopem
 

Załączniki

  • received_1657487737613612.jpeg
    received_1657487737613612.jpeg
    66,7 KB · Wyświetleń: 60
  • received_1657487774280275.jpeg
    received_1657487774280275.jpeg
    66 KB · Wyświetleń: 60
A młodsza dopiero miesiąc temu skończyła 2 lata i planuje ja posłać do przedszkola jakoś na wiosnę ewentualnie dopiero od września jak będzie miała 3 lata ale to się jeszcze zobaczy mamy czas problemu z przedszkolem nie ma zazwyczaj mają jeszcze wolne miejsca
 
OJEJ! Pysznosci robicie dziewczyny... az mi slinka pociekla :-) mnie najbardziej boli jak idziemy na lody z mezem(a w zasadzie on idzie) i pani ekspedientka zawsze pyta co dla pani a ja.... tylko sie oblizuje :p
 
Gooskaw ja do czasu ciazy nie jadlam nabialu, wiec rozumiem Twoj bol teraz w ciazy pozwalam sobie na ser ale... strasznie mnie wysypuje po nabiale wiec ograniczam.

Justina ale pysznosci! A slodki bardzo?
 
@gooskaw powiem Ci, ze teraz jak robia usg to tylko patrze technicznie czy serduszko bije, czy wszystko jest ok, bedac z Kacprem w ciazy oczywiste bylo dla mnie, ze ma 2 raczki, 2 nozki, a teraz drże, zeby dzidzius byl zdrowy.
Co do badan prenatalnych, ja robie teraz tylko usg, chyba ze niedaj Bog bylyby jakies niejasnosci to bede robic krew.
Dziewczyny życzę wszytskim Nam, zeby badania prenatalne wyszly dobrze i zeby dzieci byly zdrowe!!!
@smile4 ja tak jak i @sunmaggy mam zakaz wspolzycia, wiec nie moge nawet myslec o libido:( korzystajcie jak mozecie ;)
@Violett jak tylko będziesz miala możliwość to idz na l4, po co sie stresować, ze cos Ci boli a Ty nie mozesz sie polozyc kiedy chcesz
@justjestem co do tortu jesli tylko Ci sie chce to zrob sama, zawsze samodzielnie zrobiony tort jest smaczniejszy i wzbudza zachwyt. Ja czesto robie sama, na gore tortu zazwyczaj zamawiam oplatek z ulubionym aktualnym bohaterem syna. Choc ostatnio zamawiam tort na olx u jakiejs babki ktora zrobila 100 razy ładniejszy tort, a ja nie mialam roboty.
@Incinta nie martw sie tym krwiakiem, oszczedzaj sie a na pewno bedzie dobrze
@roki_1991 nie mozesz sie tak stresowac, musi byc tym razem dobrze;)
 
Właśnie nie, bardzo wyważony nie jest za słodki w zasadzie każdy który robiłam to żaden nie był za słodki, jedynie dekorować nie lubię bo zazwyczaj braknie mi już czasu choć kiedyś może wybiorę się na jakiś kurs w tym temacie a chciałabym :)
 
reklama
Boli Was moze glowa? Bo mnie boli od paru dni, raz wzielam tabletke, ale tak probuje przebolec bez, moze jakies ciśnienie? Kawy nie pije, bo w ciazy przestala mi smakować.
 
Do góry