reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

reklama
Hej. Ja oprócz alergii chyba jednak przeziębienie. Nie mam gorączki, ale czuję że coś mi "siedzi" w klatce piersiowej. I już co rano wstanę boje się mdłości. Brzuch mam tak wydęty jakbym była w 5 miesiącu, a to 5 tydzień ahahah
Moja najstarsza też w domu, to na razie dopóki nie wróci do przedszkola, mam co robić. Ale.gdzies już mam z tyku głowy stres przed wizytą, a jeszcze bardziej czy na nią pójdę przy tej mojej chorowitej gromadce ehhh
 
Ja dzisiaj jadę potwierdzić ciążę ;) trochę się boję, że coś może być nie tak ;(
A czemu masz takie myśli? W sensie ja też się obawiam, bałam się jak to ja cp i biochemiczna, teraz też się cykam. Ale troszkę rosnąca beta mnie uspokoiła. Jednak żałuję, że nie poszłam wczoraj do lekarza. Ale dzwoniłam do rejestracji i baba nawet sama mówi, że słyszy że jestem przeziębiona, wiec trudno.
 
Ja dzisiaj jadę potwierdzić ciążę ;) trochę się boję, że coś może być nie tak ;(
Ja poszłam wczoraj bo coś mnie mega prawy jajnik bolał.
Mówiła że endometrium pogrubione i widać że coś zaczyna się dziać, ale jeszcze nie może mi potwierdzić ciąży, bo za wcześnie. Dziś robiłam betę bo mi dała skierowanie i w przyszłą środę 10.04 mam przyjść na USG, mówiła że już powinno być więcej widać.
 
reklama
A czemu masz takie myśli? W sensie ja też się obawiam, bałam się jak to ja cp i biochemiczna, teraz też się cykam. Ale troszkę rosnąca beta mnie uspokoiła. Jednak żałuję, że nie poszłam wczoraj do lekarza. Ale dzwoniłam do rejestracji i baba nawet sama mówi, że słyszy że jestem przeziębiona, wiec trudno.
No ja robilam betę tylko w zeszłym tygodniu , po teście ciążowym, pierwsza 210 druga 520, więc położna powiedziała, żeby już nie powtarzać, bo przyrost jest bardzo wporządku.
 
Do góry