reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co z piciem??!!

reklama
Ja zapomniałąm dodać że u nas pod kontrolą jest "kawa"....jak tylko się spuśći oczy z Amelki i kawy to ona od razu zaczyna ją pić :baffled:

Przynajmniej jak mała urośnie to będziesz miała się z kim kawy napić;-):-p:-D.
No właśnie a ja nie napisałam,że ostatnio mój M kupił piwko i zostawil w puszcze na ławie to młody szybciutko dopadł i przechylił puszkę.... dobrze,że tam dosłownie parę kropelek było i więcej wylał na siebie niż w siebie, ale i tak się po brzuszku głaskał i mniam mniam mówił:szok::szok: Oczywiście zaraz go do kąpieli musiałam wrzucić, bo smierdział jak pijalnia piwa:baffled::-D:-D
 
ja podaje modyfikowane wiec kakao jak podam to na nim...A z napojow nie ciepłych Julia pije Kubusia i BoboFruta:tak:Dobiera sie do kawy ale strzege jak ognia:-D
 
Paula pije przegotowana wode albo rozcienczone soki:tak:.
Ale dziennie jest to kilkadziesiat ml:dry:
 
A co myślicie o mleku krowim? Ja spotkałam się tutaj że na opakowaniach mleka modyfikowanego jest napisane że do 18 miesiąca życia, a potem można stosować z Nutricia od 1 do 3 roku życia. Jednak z reguły lekarze każą podawać od 1,5 roku mleko krowie. Amelka je bardzo dużo zwykłych jogurtów i puree z ziemniaków robię na mleku krowim i nie ma reakcji alergiczniej ani żadnej innej....jednak gdzieś czytałam że krowie mleko nie powinno się dawac do 3 roku życia. I tu sie mój dylemat pojawia co robić :baffled:
 
reklama
PaulinaAnna - moja Nina mleka modyfikowanego do ust nie wezmie i kaszek tez juz nie chce jesc. Z produktow mlekcznych je jogurty i serki. Ale kaszke manne, budyn, platki kukurydziane czy shaki owocowe je wlasnie na mleku krowim. Innego wyjscia nie mam ...
 
Do góry