reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie ....

Co do tego wybudzania to tez myslalm ze Maja bedzie budzic Maksia bo jak jestemy u Babci to spimy w jednym pokoju. Ale Maksa nic nie rusza :-) ani placz Majki ani krzyki. Ja to odrazu sie budze jak tylko cos uslysze :-)
 
reklama
Victor zwiekszyl porcie mleczka na 235ml i znow przesypia w nocy 7-9 godzin:-) a za niewyspane mamusie trzymam kciuki zeby dzieciaczki dawaly sie wyspac , bedzie lepiej glowy do gory
 
1010429lj5.jpg
 
a ja dzis znowu ze 6 razy wstawalam do malej, zupelnie nie wiem co sie dzieje bo bzasem budzi sie tylko 1,2 a czasem tak jak dzis 5-6 razy a wtedy to ja jestem nieprzytomna.niech ma juz z 10 lat;-) to wtedy moze sie bede wysypiac
 
Marta Czasem ta wlasnie jest.U dzieci niestety nie ma reguly.My dzis tak jak i Ty mielismy ciezka noc.Cztery pobudki a normalnie nie ma zadnej.Ale za to Frank nie wstal jeszcze.Wiec moze cos w powietrzu wisialo ze nasze dzieciaczki tak kiepsko spaly:confused: Wyspimy sie pwenie jak nasze dzieci pojda na studia...;-) a narazie musimy trzymac sie dzielnie.
 
No a ja już siępowoli przyzwyczajam do tego, że Julek budzi się w nocy co 1,5 / 2 godzinki i trzeba mu podać smoka, jak to nie wystarcza to dać coś do picia, czasami zanucić kolysanke i poglaskac. Dopiero o 3 lub 4 chce jeść i śpi tak do 6/7. Takie częste budzenie zaczelo sie w polowie lipca. Najpierw bylo gorzej, bo chcial niemal za każdym razem jesc.
Niestety teraz jestem z nim przez 10 dni sama, bo mąż wyjechał. A jak był to często mnie z tymi pobudkami wyręczał i tylko do cyca byłam potrzebna. No ale jeszcze tydzień i wraca. Jak na razie od piątku radzimy sobie nieźle. W każdym bądź razie mam siły, by wieczorem po uśpieniu Julka zajrzeć na forum :-)
Vici niezły obserwator z twojego skrzata!
 
reklama
Do góry