reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chce być piękna...i zrelaksowana!!!

a tak tak eveline fajne kosmetyki:tak:i cena nie odstraszaja:-) a widzialyscie to cudo garniera na plaski brzuch?wlasnie cos tak sobie mysle moze go kupic?moze efekty beda.
 
reklama
ja też używam tych kosmetyków ale u mnie jakoś efektów nie widać - ładnie pachną i trochę porawiają stan psychiczny , że coś robie ;-)
 
Podpowiedzcie mi, jakich pudrów sypkich używacie (używałyście) i są (były) ok?
Ja miałam do tej pory Vipery i chwalę sobie, skończył mi sie i myślałam o zmianie :-)
 
Podpowiedzcie mi, jakich pudrów sypkich używacie (używałyście) i są (były) ok?
Ja miałam do tej pory Vipery i chwalę sobie, skończył mi sie i myślałam o zmianie :-)
Kinia ja uzywam puder sypki -Sephory (ich produkt)..a dobry jest tez firmy Joko JOKO Cosmetics


to sa bardzo dobrej jakości i niedrogie kosmetyki polecam zwłaszcza cienie do powiek i lakiery do paznokci i pudry oczywiście
 
odwiedziłam kilka drogerii i podpytywałam. panie polecają Joko, a ja jakaś niechętna była :confused: Wypróbuję :-)
 
KingaP jesli chodzi o pudry to ja uzywalam calkiem niedawno Loreala True Match
image_func.php
Transparentny cena to chyba okolo 50zl
e0b0de043e58569b619239982a920752.gif
a to podklad cena tez kolo 50 zl

i bylam bardzo z nich zadowolona mialam podklad i transparentny:-)co do koloru swietnie sie dopoasowywuja i dobrze pudry sa ponumerowane az tak ze dobierajac do fluidu transparentny ma ten sam numer:happy:bardzo dobrze pokrywa niedoskonalosci.Jest rewelacyjny!
cienie lubie z inglota z drobinkami lub z loreala takie polyskujace holographic
dc2c23e4d9aa69e6d67cb8e1ed5f7377500x500.jpg
efekt swietny.Znalazlam takie zdjecie sa rozne kolory!

Ja teraz uzywam pudru Estee Lauder Futurist
26405e0773e92761663b8ab304b0de48.jpg
jest swietny polecam choc cenowo troche sobie stoji sprawdzalam w necie to 160zl ale na allegro mozna kupic za 100zl.Dostalam go na imieniny od Mamuski :-) ale powiem ze rewelka.
Moje zdanie takie ze puder to puder musi trzymac sie caly dzien i byc ladny nie robic maski.
Ten jest extra poniewaz:
1.)witaminy A i E rewitalizuje
2.)zaledwie dwie kropelki pokryja cala twarz
3.)dobrze tuszuje niedoskonalosci
4.)skora jest naprezona i ujedrniona
5.)doskonale nawilza przez dlugi czas!
6.)podklad ma zapobiegac starzeniu sie skory mnie to jeszcze nie dotyczy no ale
7.)i jest bezzapachowy
 
a wlasnie jeszcze mi sie przypomnialy pylki do malowania:-)
np nakladajac cien mozna na gorze dac troszke pylku albo w koncikach powiek polyskuje wtedy bardzo ladnie albo jak kto woli mozna zamym pylkiem wykonac makijaz ja uwielbiam pylki z firmy Gosh:happy:

image.php
product_image.php
wyglada to mniej wiecej tak ale slicznie sie mieni polecam!oczywiscie sa rozne kolory ja znalazlam w necie taki.
 
reklama
Maggusia - ja przez rok nie wydam nawet 50 zł na kosmetyki :) - te makijażowe

te ceny są porażające... brrrr
ostatnio tak kombinuję, ale jestem antytalent makijazowy :(
 
Do góry