reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chce być piękna...i zrelaksowana!!!

jak ja uwielbiam te teksty maggusi :-D:-D:-D ze ona gruba i nieszczesliwa ze ma oponke i ble ble ble :-D:-D:-D
kochana Magggusiu masz zdrowe dziecie, faceta ktory Cie kocha jak cie źle napisz do mnie ja zawsze cie podniose na duchu :tak::tak::-D:-D:-D



Kaska tabletki skrzypowit tez sa dobre na pzanokcie i wlosy tylko na efekt trzeba czekac ok 2 mniesiecy i brac je co dzien ale warto:-)
 
reklama
mi na wypadający wszaż pomógł Vichy czerwony na wypadające włosy + taka tania odżywka z apteki ale za cholere nie pamiętam nazwy
 
reklama
A wiecie co mi barrdzo poprawia samopoczucie i dodaje pewności siebie? Przyjęcie gości. Miałam ich przedwczoraj i duuużej ilości :-D. To byli imieninowi goście :-)

Bardzo mnie wszyscy zaskoczyli, bo nie spodziewałam się ich tylu :-) Zrobiłam srednie zmne ciacho i ... nawet nie spróbowałam :-D:-D


Oczywiście przygotowałam swoją osóbkę na tę okoliczność (make up), ale sam widok rodzinki i przyjaciół ... ach, byłam rozczulona i szczęśliwa :-)
 
Do góry