reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chce być piękna...i zrelaksowana!!!

reklama
A wiecie co mi barrdzo poprawia samopoczucie i dodaje pewności siebie? Przyjęcie gości. Miałam ich przedwczoraj i duuużej ilości :-D. To byli imieninowi goście :-)

Bardzo mnie wszyscy zaskoczyli, bo nie spodziewałam się ich tylu :-) Zrobiłam srednie zmne ciacho i ... nawet nie spróbowałam :-D:-D


Oczywiście przygotowałam swoją osóbkę na tę okoliczność (make up), ale sam widok rodzinki i przyjaciół ... ach, byłam rozczulona i szczęśliwa :-)
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
kinguś wszystkiego naj ..naj.....dużo miłości i spełnienia najskrytszych marzeń
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Viola no wreszcie sie przyznalas ze masz zajawki :-D

KingaP Wszystkiego najlepszego i spelnienia marzen!;-)
007.gif
 
a ja właśnie zaczynam dziś biegać .......bo po odstawieniu Patryka coś mi sie wydaje że się wieksza robię:wściekła/y::wściekła/y:.w sumie jem tyle samo a nawet mniej ...no i biegam za Patrykiem jak szalona :-D:-D......chyba jednak za mało mi jeszcze ruchu :-D:-D..mam nadzieje że wytrzymam w postanowieniu ;-)....mam o tyle łatwiej że biegam z koleżankami które maja dzieci w Patryka wieku ...i one już biegają od 4 miesięcy ....codziennie:tak:...tylko ja taki leń jestem:zawstydzona/y::wściekła/y:
 
:-D:-D:-D zobaczyłam, przeczytałam i nie podziękowałam od razu :-D:-D:-D wszystko zwalę na Karole, bo mi nie dała.

Potem weszłam na ten wątek i ... :laugh2:Karolki post był ostatni... :-p

Coraz więcej wpadek mam na BB :cool::cool::cool:

chyba powinnam "odpocząć" :-D:-D:-D





Magguśka, dzięki !!!!
 
reklama
Kinga wszytskiego najlepszego.

Tereska, ja dzis szlam do sklepu i w szybie drzwi wejsciowych widze ze jakas jakas gruba baba lezie, mysle sobie ale wieloryb, podchodze blizej a to moje odbicie:zawstydzona/y:
Babka w kasie zapytala czy nie wezwac kogos kto by mi zakupy do auta zapakowal, babka w banku zdzwiona ze jeszcze nie urodzilam. O dziwo sama czuje sie calkiem dobrze i lekko, a to odkad mam tesciowa ktora biega za Patrykiem a ja moge sobie odpoczac. Dzis dopadl mnie chyba syndrom wicia gniazda, posprzatalam w kuchni najciemniejsze zakamarki,poukladalam w szafkach, podokurzalam, nastawilam pranie i jakos energia mnie rozpiera:-)Moglabym sprzatac i sprzatac chociaz normalnie nienawidze sprzatania.
 
Do góry