reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chce być piękna...i zrelaksowana!!!

wcale się nie dziwię,że wyjechała, tu zarabiają marne groszę a tam........:angry:tylko dlaczego z powodu tej durnej finansowej polityki cierpimy my i nasze maleństwa:wściekła/y:
 
reklama
osinko zareczam cie ze jeszcze zmienisz zdanie(jak wyjedziesz za granice) ze ci nasi lekarze to sa specjalisci!!!no niestety tu jest o wiele gorzej o wiele-bylam z kacprem kiedys u lekarza bo mial brzydki kaszel tak okropnie kaszlal-lekarz stwierdzil ze dziecko zdrowe:szok: i nic nie przepisal:szok:jeszcze mialam zezwolenie na szczepionke MMR:szok:to dopiero szok-ogolnie do dentysty sie tu nikt nie wybierze-nawet irlandczycy jezdza do pl na leczenie nie tyle ze taniej ale i o wiele wiele bardziej profesjonalnie:tak:(np.moja sasiadka sobie polskich lekarzy bardzo chwali)nie wiem czy tu sa specjalisci od pediatrii bo wszyscy chodza do jednego lekarza:baffled:male dzieci i dorosli
 
Dokladnie na wszytskie bole i przeziebienia przepisuja zazwyczaj Paracetamol:eek:
ja nawet jak rodzila to pierwszy przeciwbolowy lek byl wlasnie ten:baffled:
Wiec najlepiej ejchac do szpitala tam porzadnie dzialaja:tak:przepisuja odrazu dobry lek i dziecko zdrowe.
No i nie ma tu ginekologow:eek:
 
ale tutaj tez w ciazy chodzi sie do lekarza ogolnego......................
no szpital-ale tam chyba bada polozna-z tego co wyczytalam
moze emcia cos wiecej by napusala bo tez jestem ciekawa
 
reklama
Ale was zaciekwilam co??????hehe:-D
a wiec chodzi sie do lekarza ogolnego np jak kobieta jest w ciazy robi test tylko taki lepszy niz w aptece bo wykrywa odrazu zakazenia choroby itp:tak:
w szpitalu zajmuja sie toba polozne:happy:
Po porodzie tez bada lekarz ogolny :blink:i wiecie brakuje mi ginekologow taki z prwadziwego zdarzenia:happy2:
 
Do góry