reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusty i nosidelka :)

myslisz?
No można spróbować, co tam. Tylko ja w ten czwartek nie mogę, bo mamy wreszcie poradnię preluksacyjną. Może w następny...
 
reklama
myslisz?
No można spróbować, co tam. Tylko ja w ten czwartek nie mogę, bo mamy wreszcie poradnię preluksacyjną. Może w następny...

tak, ja też w ten nie moge.Jutro na dwa dni do Lublina muszę skoczyć. PIerwsza duższa podróż Gai..
a właśnie - Gaja taka ściśnięta mi się zaczęła wydawać w tej wkłądce dla noworódków w foteliku, i wyjęłam wkłądkę.. ale może na podróz włożyć ją z powtrotem...
 
tylk ja chciałam uprzedzic, ze ja straszny dzikus jestem i okropnie się obcych ludzi wstydzę :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:dlatego tyle siedzę w wirtualnym świecie :-)tu sie nie wstydzę :-)
 
bo to ty sie pierwsza odezwałaś, a gdybym to ja Ciebie zobaczyła pierwsza to mogłabym uciec :-):-) serio. Czasem tak mam:zawstydzona/y:
No i w sumie masz rację - już się znamy :-)
 
A to ja zeby dopelnic watek zakupowo chustowy pochwale sie ze zakupilam dzis nosidelko chicco. Wprawdzie to nie chusta ale rownie dobrze mam nadzieje bedzie sie sprawowac.
Niestety do chusty nie mialabym cierpliwosci ale bardzooo mi sie podobaja :tak::tak:
 
a propos podobno- jakbyś wiedziała coś o spotkaniu klubu kangura to daj znać, ja się wybiorę, a i Ciebie mogę podwieźć.. Weszłam na ich stronę, ale tam się nic nie dzieje.... a niby w celach mają, że pokazują, dają spróbować się zamotać. Ja bym chciała spróbować sobie elastyczną i tkaną i dopiero wybrać, bo szkoda mi kasy na to, żeby kupowac dwie, a już po 3 razy dziennie alegro przeglądam za chustami, czyli powinnam już szybko kupić, bo za dużo czasu mi na to schodzi :tak:

No u mnie na szczescie w Trojmiescie Klub Kangura spotyka sie dwa razy w miesiacu. Teraz chce sie wybrac ale nie mam z kim a samej glupio :sorry2:

a muszę się Wam pochwalic, ze mój mąż tez zalapał chustowego bakcyla i nawet wykazuje chęć zapisania się na kurs :-) fajnie, muszę cos znaleźć

chyba za mocno chusty zdominowały wątek zakupowy :-(

Moj A jak zobaczyl jak wygladamy to byl gotowy sie poddac mi i zamotac. Ale jakos nie ma czasu :baffled:

tylk ja chciałam uprzedzic, ze ja straszny dzikus jestem i okropnie się obcych ludzi wstydzę :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:dlatego tyle siedzę w wirtualnym świecie :-)tu sie nie wstydzę :-)

Czyli jestes taka jak ja :-D Jak zobacze kogos znajomego na ulicy to zamiast sie odezwac uciekam :baffled: A juz nie mowiac o pojechaniu gdzies gdzie sa nieznani mi ludzie. Dlatego musze towarzystwo znalezc na to spotkanie Klubu Kangura:-D

W biedronce sa fajne body z dlugim rekawem - 2 pary za 12 zł.
Tylko nie sugerujcie sie rozmiarowka na ile co jest miesiecy, bo ja kupilam nr 68, ktore sa niby na 6 miesiecy a Asia ma dopiero 6 tygodni i juz sa w sam raz :-D
 
No u mnie na szczescie w Trojmiescie Klub Kangura spotyka sie dwa razy w miesiacu. Teraz chce sie wybrac ale nie mam z kim a samej glupio :sorry2:

ale Ci dobrze!! szkoda, że mam tak daleko...
nie czekając na to, co będzie, zamówiłąm właśnie chustę elastyczną od pentelki, 40 zł jak za pierwsze doświadczenia, to niewygórowana cena.:sorry2:
 
reklama
Do góry