reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@roki_1991 melduje sie i sorki, ze tak pozno,ale dzis dzien pod tytulem dzien swira. Niestety to nie moj czas i obawiam sie, ze ten "moj" moze juz nie nadejsc. Zalapalam takiego dola, ze dzis poryczalam sie w pracy. Mam dosc wszystkiego. A jeszcze tekst kolezanki, "wiesz, w tym wieku to moze juz miesiaczka zanikac" rozwalil mnie na lopatki.
Takze prosze tu nie narzekac, ze macie 26,29, czy nawet 38 lat, bo wtedy czuje sie na serio nie na miejscu. Wybaczcie, ale tak wlasnie mysle.

@Dagmarka1991 chyba mozemy sobie podac rece z tym brakiem @. Czy Ty domyslasz sie jaka moze byc u Ciebie przyczyna? Ja ostatnio badalam sobie prolaktyne ze wzgledu na moje krotkie cykle. I uwaga, wyjsciowa 13,04 a po obciazeniu 291,96. Wiem, ze prl po obciazeniu powinna wzrosnac ale od 4 do 6 razy ,ale nie 23!!! Dodam, ze to bylo po braniu Bromka przez przeszlo miesiac, a wczesniej wynik wyjsciowa 7, po obciazeniu 169. Zglupialam calkiem. Wiem, ze czeka mnie wizyta, ale zastanawiam sie, do ktorego gina isc. Nie wiem, jaka moze byc przyczyna braku okresu, i mam nadzieje,ze dzis, jutro malpa przylezie, inaczej chyba sie pochlastam. Wiem, ze jej brak moze byc rowniez spowodowany wysoka prolaktyna. Co Wy o tym wszystkim myslicie? Please, help :(:(
 
reklama
@roki_1991 melduje sie i sorki, ze tak pozno,ale dzis dzien pod tytulem dzien swira. Niestety to nie moj czas i obawiam sie, ze ten "moj" moze juz nie nadejsc. Zalapalam takiego dola, ze dzis poryczalam sie w pracy. Mam dosc wszystkiego. A jeszcze tekst kolezanki, "wiesz, w tym wieku to moze juz miesiaczka zanikac" rozwalil mnie na lopatki.
Takze prosze tu nie narzekac, ze macie 26,29, czy nawet 38 lat, bo wtedy czuje sie na serio nie na miejscu. Wybaczcie, ale tak wlasnie mysle.

@Dagmarka1991 chyba mozemy sobie podac rece z tym brakiem @. Czy Ty domyslasz sie jaka moze byc u Ciebie przyczyna? Ja ostatnio badalam sobie prolaktyne ze wzgledu na moje krotkie cykle. I uwaga, wyjsciowa 13,04 a po obciazeniu 291,96. Wiem, ze prl po obciazeniu powinna wzrosnac ale od 4 do 6 razy ,ale nie 23!!! Dodam, ze to bylo po braniu Bromka przez przeszlo miesiac, a wczesniej wynik wyjsciowa 7, po obciazeniu 169. Zglupialam calkiem. Wiem, ze czeka mnie wizyta, ale zastanawiam sie, do ktorego gina isc. Nie wiem, jaka moze byc przyczyna braku okresu, i mam nadzieje,ze dzis, jutro malpa przylezie, inaczej chyba sie pochlastam. Wiem, ze jej brak moze byc rowniez spowodowany wysoka prolaktyna. Co Wy o tym wszystkim myslicie? Please, help :(:(
Ja mam wyjściowa prolaktynę 11 z hakiem, a po obciążeniu prawie 300. Mam też podwyższony testosteron. AntyTPO 55. Jutro mam wizytę u gin z wynikami. Ostatnia normalna miesiączka była w lipcu. Kobiety w wieku 45 lat rodzą dzieci zdrowe, ale to już indywidualna sprawa. Myślę, że pewnie duphaston u mnie będzie potrzebny.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
@Dagmarka1991 moje aTpo to 382,9 ale zjechalam z ponad 2000, takze uwazam to za sukces. Czy bralas cos na ta prolaktyne, konsultowalas to z ginem? Slyszalam , ze lekarze odchodza od praktyki leczenia hiperprolaktynemii czynnosciowej, jaka wystepuje u nas obu. a co z praca, pracujesz? Ja mam baaardzo stresujaca prace, nie wiem, co moglabym zrobic, aby ta prl spadla.
 
@Dagmarka1991 moje aTpo to 382,9 ale zjechalam z ponad 2000, takze uwazam to za sukces. Czy bralas cos na ta prolaktyne, konsultowalas to z ginem? Slyszalam , ze lekarze odchodza od praktyki leczenia hiperprolaktynemii czynnosciowej, jaka wystepuje u nas obu. a co z praca, pracujesz? Ja mam baaardzo stresujaca prace, nie wiem, co moglabym zrobic, aby ta prl spadla.
Jutro jadę na konsultację z wynikami badań, które gin zleciła właśnie w mojej sprawie. Pracuję, ale pracę mam w porządku. Mam samodzielne stanowisko pracy, sama sobie ustalam, co mam robić. :) Mam swój pokój. Umowę mam na czas nieokreślony na cały etat w budżetówce. :)
 
@Dagmarka1991 moje aTpo to 382,9 ale zjechalam z ponad 2000, takze uwazam to za sukces. Czy bralas cos na ta prolaktyne, konsultowalas to z ginem? Slyszalam , ze lekarze odchodza od praktyki leczenia hiperprolaktynemii czynnosciowej, jaka wystepuje u nas obu. a co z praca, pracujesz? Ja mam baaardzo stresujaca prace, nie wiem, co moglabym zrobic, aby ta prl spadla.
Dostałam też skierowanie do endokrynologa z powodu braku miesiączki, ale wizytę mam 6 listopada. W następnym tyg. mam mieć usg brzucha i narządu rodnego. Napiszę, co mi powiedziała. :) Staramy się z mężem cały czas. Ale jak nie ma miesiączki, to nie ma owulacji, więc się nie zajdzie.
 
@hona a ja dalej będę w ciebie wierzyć kobietko!! I nie słuchaj głupot o zanikaniu @ bo kurde moja teściowa już dawno po 50-tce a dalej ma ;) niestety stres mega podnosi prolaktyne... Tylko jak go wyeliminować jak jest on nie rozłączny z pracą??? Ehh... Idź do gina z tymi wynikami może będziesz mądrzejsza... Bardzo trzymam za ciebie kciuki kochana :*
 
@roki_1991 melduje sie i sorki, ze tak pozno,ale dzis dzien pod tytulem dzien swira. Niestety to nie moj czas i obawiam sie, ze ten "moj" moze juz nie nadejsc. Zalapalam takiego dola, ze dzis poryczalam sie w pracy. Mam dosc wszystkiego. A jeszcze tekst kolezanki, "wiesz, w tym wieku to moze juz miesiaczka zanikac" rozwalil mnie na lopatki.
Takze prosze tu nie narzekac, ze macie 26,29, czy nawet 38 lat, bo wtedy czuje sie na serio nie na miejscu. Wybaczcie, ale tak wlasnie mysle.

@Dagmarka1991 chyba mozemy sobie podac rece z tym brakiem @. Czy Ty domyslasz sie jaka moze byc u Ciebie przyczyna? Ja ostatnio badalam sobie prolaktyne ze wzgledu na moje krotkie cykle. I uwaga, wyjsciowa 13,04 a po obciazeniu 291,96. Wiem, ze prl po obciazeniu powinna wzrosnac ale od 4 do 6 razy ,ale nie 23!!! Dodam, ze to bylo po braniu Bromka przez przeszlo miesiac, a wczesniej wynik wyjsciowa 7, po obciazeniu 169. Zglupialam calkiem. Wiem, ze czeka mnie wizyta, ale zastanawiam sie, do ktorego gina isc. Nie wiem, jaka moze byc przyczyna braku okresu, i mam nadzieje,ze dzis, jutro malpa przylezie, inaczej chyba sie pochlastam. Wiem, ze jej brak moze byc rowniez spowodowany wysoka prolaktyna. Co Wy o tym wszystkim myslicie? Please, help :(:(
Niektórzy lekarze nie biorą już pod uwagę w ogóle prolaktyny po obciążeniu, mój się nią sugeruje, ale podobno lubi skakać przez stres, którego na codzien mało nie mamy...
 
@hona to prawda, wysoka prolaktyna moze powodowac bardzo krotkie i skape okresy. Tak mialam po 2 poronieniu. nikt nie wiedzial co mi jest. Dopiero po pol roku wyszla lekko podwyzszona prolaktyna. 2 mce bralam bromka 2x1 i sie naprawilo
 
reklama
@Dagmarka1991 ja juz "wyuczylam" sobiw regulke ktora mowie jak ide do nowego lekarza, ze stracilam dziecko i jakos mi to wychodzi , ale jak tylko ktos powie co sie stalo, albo zacznie mi wspolczuc to mam lzy w oczach, a czesto i zaczynam plakac.. :(
Wiesz ja po 20tym tyg myslalam , ze juz z gorki.. a tu chu.. teraz to chyba poki nie urodze nie uwierze :(

@hona a skad jestes ? Wtedy pewnie kogos polecimy. Ja nie mam pomyslu czemu nie masz @ :(
Wiesz dla kazdej co innego jest "dramatem" dla jednych 26 lat dla innych 40 a dla innych dopiero 50 czy 60.. kazda z nas jest inna to tak jakbym ja powiedziała ze stracilam syna w 23tc to mam gorzej i nie płaczcie bo ktos tam stracil ciaze na wczesniejszym etapie... to tak nie jest.. ja wiem, ze zawsze ktos ma gorzej i trzeba doceniac co sie ma, ale kazda ma wlasne poczucie krzywdy i szczescia... i kazda bedzie narzekac na swoj los i wiek.
Mojej szefowej @ zanikla w wieku 34lat a noja mama ma 50 i ma calkiem regularne cykle. Nie wiem ile Ty masz ale wiekiem bym sie nie przejmowala i kolezanka ktora gada takie rzeczy tez nie. ;*
 
Do góry