reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@paulina1994 te posty które chcesz zacytować dajesz "cytat" i dodajesz wszystkie które chcesz :) potem dajesz "insert quotes" i wyskakują w jednej wiadomości wszystkie ;) możesz sobie pod każdym cytatem napisać co tam chcesz ;) dużo prościej się wtedy czyta, bo 10 postów jeden pod drugim to się czuje jakbyś sama ze sobą rozmawiała [emoji14]
@kasiula222 ja trzymam za ciebie kciuki :) choć wiem jak jest ciężko....
Ja mam dziś uczucie jakby skurczu, twardszego brzucha, nie wiem co to. Nie wiem czy to jelita czy macica czy o co chodzi, bo nie czuje żadnego bólu...
Roki może się tam wszystko powiększa i masz takie uczucie ...Ja za cb i za wszystkie też trzymam kciuki ...jeszcze dwie niedzielę i wizyta a potem prenetalne .
 
reklama
Właśnie myslalam o Tobie że nie miałaś objawów . Ja akurat i z chłopakiem i dziewczyna czułam się kiepsko mdłości męczyły . A prenetalne wyszły dobrze ? Też myślałam robić te Nifty ale chyba jak wyjdzie dobrze USG to dam sobie spokój bo ten koszt trochę duży a tu budowa ...ale jeszcze będę myśleć ...

Ja mieszkam w Holandii i tutaj prenatalnych nie robią tylko NIPT odpłatnie. W 20tc będę miała dokładne USG i będą sprawdzać wszystko. Teraz mam wizyty w szpitalu co tydzień i nic niepokojącego nie widzą [emoji4]
Podobno każdą kolejną ciąże organizm lepiej znosi więc się nie martw.
 
Ja mieszkam w Holandii i tutaj prenatalnych nie robią tylko NIPT odpłatnie. W 20tc będę miała dokładne USG i będą sprawdzać wszystko. Teraz mam wizyty w szpitalu co tydzień i nic niepokojącego nie widzą [emoji4]
Podobno każdą kolejną ciąże organizm lepiej znosi więc się nie martw.
Ile cię kosztowało to badanie w przeliczeniu na polskie ?
 
Do 24 lat siedziałam na uczelni z nosem w Bibliotece Uniwersyteckiej. Mój mąż wyjeżdżał za granicę, więc praktycznie go nie było. :( Może powinnam zacząć od dzieci, a później od studiów. :( Po części żałuję. :( Chociaż z drugiej strony teraz mam stanowisko... Sama nie wiem :(
To samo pomyslalam, najpierw studia, mieszkanie, slub.. chcielismy wszystko po kolei.. no i co z tego... skoro teraz mam 26 lat i żałuję, ze nie zaczelismy wczesniej.. bo co daly mi studia, praca, pieniadze.. tak mam za co zyc.. ale moglabym robic cokolwiek teraz praca na kazdym rogu.. no ale czasu nie cofniemy, choc czasem takie mysli wlasnie przychodza, ze trzeba bylo nie odkladac...
 
Dziewczyny, a jakie witaminy bierzecie na etapie starań bądź pierwszy trymestr ? Ja narazie jestem przy Prenatalu i zastanawiam się czy to dobry wybór [emoji4]
@paulina1994 trombofilie ja robilam u nich na miejscu, ale takie samo zaswiadczenie z wynikami dostaniesz jak przysla Ci do domu. (Testdna)
Jesli chodzi o witaminy to biore prenatal uno
 
reklama
To samo pomyslalam, najpierw studia, mieszkanie, slub.. chcielismy wszystko po kolei.. no i co z tego... skoro teraz mam 26 lat i żałuję, ze nie zaczelismy wczesniej.. bo co daly mi studia, praca, pieniadze.. tak mam za co zyc.. ale moglabym robic cokolwiek teraz praca na kazdym rogu.. no ale czasu nie cofniemy, choc czasem takie mysli wlasnie przychodza, ze trzeba bylo nie odkladac...
Niepotrzebnie czekałam. Ja sobie nie wyobrażam, co Ty przeszłaś już w dosyć sporej ciąży. Byłaś już bliziutko. Ale musimy głowę podnieść. Najważniejsze to się badać, działać, żeby nie mieć do siebie pretensji. Nawet lekarka powiedziała, że mi współczuje, a mi łzy w oczach stanęły.
 
Do góry