reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja 1@ miałam po 23 dniach po zabiegu i była bardzo obfita trwała 8 dni. Teraz jestem w trakcie 2@, przyszła po 29 dniach i jest chyba normalna jak przed ciąża, może krew jest trochę żywsza niż zwykle. Póki co cykle mam różne, przed ciążą miałam 24dniowe. Zobaczymy po ilu przyjdzie 3@ i mam nadzieje, ze to będzie ostatnia w ciągu najbliższych conajmniej 9 m-cy
Oby!!! Chciałabym żeby do mnie przyszla też tak szybko, bo słyszałam, że nawet po 6 tygodniach moze się pojawić.
7-9 czerwca jedziemy na spływ kajakowy, jak przyjdzie wtedy, to się chyba pochlastam!!!
 
reklama
To znowu ja ;) dziewczyny wezcie mnie oświećcie bo ja już nic nie wiem....
Już pisałam że ogólnie myślałam że jestem w ciazy ale zrobiłam test i wyszła jedna krecha a 22 dostałam @ trwala 4 dni no i moje nadzieje poszły sie bujac ....
Ale teraz od paru dni źle sie czuje,chociaż nie jestem chora ani nie jadlam nic co mogło by to spowodowac .... Dzisiaj w ogole masakrycznie mdlosci i nie mogę zcierpieć zapachu perfum.. .jakas masakra.
Powiedzcie mi czy ja wariuje czy to jednak możliwe że mimo negatywnego testu i @ powodem tego wszystkiego może być ciaza?
 
@porcelana mnie odwiedziła @ 5 tygodni i 3 dni od zabiegu, także mało sympatycznie ;/ No,ale...jest!
@Karinettka Raczej to mało możliwe... Choć w rodzinie mam przypadek, że ciocia normalnie do piątego miesiąca miała @, dopiero jak poczuła ruchy to poszła do lekarza, a tu ciąża...więc różne są kwiatki. A bety nie sprawdzałaś?
 
To znowu ja ;) dziewczyny wezcie mnie oświećcie bo ja już nic nie wiem....
Już pisałam że ogólnie myślałam że jestem w ciazy ale zrobiłam test i wyszła jedna krecha a 22 dostałam @ trwala 4 dni no i moje nadzieje poszły sie bujac ....
Ale teraz od paru dni źle sie czuje,chociaż nie jestem chora ani nie jadlam nic co mogło by to spowodowac .... Dzisiaj w ogole masakrycznie mdlosci i nie mogę zcierpieć zapachu perfum.. .jakas masakra.
Powiedzcie mi czy ja wariuje czy to jednak możliwe że mimo negatywnego testu i @ powodem tego wszystkiego może być ciaza?
Zrób test z krwi wtedy będzie wiadomo
 
Kurcze nie no bo po co jak test negatywny a zaraz po tym przyszla @ .... No ale ja sie teraz tak źle czuje a przed tym wszystkim to przyczucie. ... Jeszcze mieszkam na takim zadupiu że do apteki daleko....chyba sobie na przyszłośc kupie zapas testow.
 
Oby!!! Chciałabym żeby do mnie przyszla też tak szybko, bo słyszałam, że nawet po 6 tygodniach moze się pojawić.
7-9 czerwca jedziemy na spływ kajakowy, jak przyjdzie wtedy, to się chyba pochlastam!!!
A jakie cykle miałaś przed ciąża?Możliwe, ze przyjdzie w przybliżonym terminie spodziewanej @.Dzień zabiegu licz jak 1dc.
 
To znowu ja ;) dziewczyny wezcie mnie oświećcie bo ja już nic nie wiem....
Już pisałam że ogólnie myślałam że jestem w ciazy ale zrobiłam test i wyszła jedna krecha a 22 dostałam @ trwala 4 dni no i moje nadzieje poszły sie bujac ....
Ale teraz od paru dni źle sie czuje,chociaż nie jestem chora ani nie jadlam nic co mogło by to spowodowac .... Dzisiaj w ogole masakrycznie mdlosci i nie mogę zcierpieć zapachu perfum.. .jakas masakra.
Powiedzcie mi czy ja wariuje czy to jednak możliwe że mimo negatywnego testu i @ powodem tego wszystkiego może być ciaza?
Jest to możliwe, ale rzeczywiście lepiej zrobic test z krwi, bo czasem jest za niskie stężenie bety w moczu i nie wychodza sikance. Moze warto szybko się upewnić zeby w razie potrzeby zaczac lykac dupka albo luteine
 
Myśle że będę musiała w najblizszym czasie wybrac sie do apteki i zrobić najpierw test.... Bo może mi hormony szaleja i rozrabiaja... Albo i Bhcg było za małe i test nie wychwycil... Dupka mam w razie co w domu ale brzuch nie boli więc nic sie nie dzieje....
No cyrk na kółkach normalnie
 
A jakie cykle miałaś przed ciąża?Możliwe, ze przyjdzie w przybliżonym terminie spodziewanej @.Dzień zabiegu licz jak 1dc.
Różne, przeróżne. Od 30 nawet do 42 dni. Tak więc sama nie wiem, kiedy się mogę spodziewać.
A to, że dzień zabiegu powinno się liczyć jakoś pierwszy dzień @, to nowość dla mnie.
 
reklama
@porcelana tak. Dzień zabiegu jako pierwszy dzień @ się liczy. Bo od tego dnia na nowo musi ci się tam wszystko odbudować, endo musi urośnac żeby miało co się złuszczyc przy @ ;)
 
Do góry