reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Opalona wypoczęta i zresetowana jestem [emoji16][emoji16][emoji16] Kąpiele w basenie, opalanie i drinki z palemką [emoji16]
 
reklama
Dziewczyny jestem załamana. Moje AMH 0,49. Odechciało mi się żyć.
Hej, ja na samym początku całej mojej drogi do szczęścia miałam robione AMH w jednej z klinik i wynik był 1,98. Owszem jest znacznie wyższy od twojego, ale wtedy też mi powiedzieli, że proponują od razu inseminacje (bez chociażby jednego monitoringu cyklu). Dostałam od razu jakieś CLO na owulowanie i nie brałam tego. Poszłam do innej pani doktor i ona powiedziała, że po sprawdzeniu mi cyklu to wynik nijak ma się do stanu fizycznego. Bo owuluje co miesiąc, jest dużo pęcherzyków. Więc głowa do góry. Powtórz badania i idź na monitoring. Niech Cię pooglądają!
 
@Charlotte21 oeparol bierzesz do dnia owulacji jeśli nie wiesz kiedy dokładnie jest to odstawić w zesniej :) ja biorę tak do 14dc bo owulacje zazwyczaj mam po 17dc. Mi lekarz z wejścia powiedział, że odstawiac na czas owulacji i jakby ciąża była broń Boże brać.
 
Naprawdę polecam taki reset [emoji4][emoji4][emoji4]
Dzisiaj 29dc a ja nie mam żadnych wkrętów, bo nawet nie miałam czasu o tym pomyśleć, serio [emoji4]
 
@Charlotte21 oeparol bierzesz do dnia owulacji jeśli nie wiesz kiedy dokładnie jest to odstawić w zesniej :) ja biorę tak do 14dc bo owulacje zazwyczaj mam po 17dc. Mi lekarz z wejścia powiedział, że odstawiac na czas owulacji i jakby ciąża była broń Boże brać.
@Takaja123 nie miałam pojęcia. To musiało mi zablokować owulacje bo nie miałam żadnych objawów ostatnio! To nie dobrze że mi tego nie powiedziała.... trochę się martwie tym.
 
reklama
Czy któraś z Was bierze ovarin? Chcę się na to przerzucić bo trochę się wystraszyłam Waszą ostatnią dyskusją o tsh... Nigdy nie miałam problemu z zajsciem, a teraz jednak leci ten 3cs a biorę od grudnia Pregna Start który ma jod... Chyba skoczę sobie na badanie we wt rano
 
Do góry