reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hey dziewczyny !
jak się czujecie ?
mam pytanie :) dzisiaj byłam u ginekologa ale całkowicie zapomniałam jej powiedzieć ze od wczoraj pobolewają mnie nerki. Obecnie jestem w 9 tygodniu ciąży. Byłam w środę na badaniumoczu które wklejam w załączniku.
nie wiecie jaka może być przyczyna bólu w okolicach nerek ?

Ja już dokładnie nie pamiętam, ale wiem że te fosforany nie są dobre jak występują w moczu. Coś z tym na pewno bylo nie tak, ale nie mogę sobie już teraz za nic przypomnieć co.... pokaż wynik lekarzowi
 
reklama
@mohaaa ja długo stosowałam ovarin. Był dla mnie wygodniejszy niż te wstrętne saszetki do picia. Nie widziałam różnicy w działaniu między saszetkami a ovarinem. Także może coś innego spowodowało u Ciebie brak śluzu.

@Paula919191 kiedy się rozpakowujesz??
 
Hey dziewczyny !
jak się czujecie ?
mam pytanie :) dzisiaj byłam u ginekologa ale całkowicie zapomniałam jej powiedzieć ze od wczoraj pobolewają mnie nerki. Obecnie jestem w 9 tygodniu ciąży. Byłam w środę na badaniumoczu które wklejam w załączniku.
nie wiecie jaka może być przyczyna bólu w okolicach nerek ?
Ja miałam odmiedniczkowe zapalenie nerki w 32 tc. Teoche właśnie bolała. Ale nie jakoś szczególnie. To było przy okazji mojego czwartego zapalenia pęcherza w ciąży. 😄 miedniczki jak już mnie w szpitaku położyli były powiększone ale na szczęście w niewielkim stopniu. Zostalam na antybiotyku jakiś czas.
A w wynikach miałam (jak zwykle ) podwyższone leikocyty. Norma do 5 A ja miałam 50.
U Ciebie też coś jest w moczu. Szybko bym to skonsultowala. Nie ma na co czekać. Warto w ciąży pić żurawine. Zapalenia pęcherza czy nerek lubię się pojawiać i czasem niestety bezobjawowo.

@Paula919191
Też miałam.pytac o termin ;)
 
Hey dziewczyny !
jak się czujecie ?
mam pytanie :) dzisiaj byłam u ginekologa ale całkowicie zapomniałam jej powiedzieć ze od wczoraj pobolewają mnie nerki. Obecnie jestem w 9 tygodniu ciąży. Byłam w środę na badaniumoczu które wklejam w załączniku.
nie wiecie jaka może być przyczyna bólu w okolicach nerek ?
Te fosforany się pojawiają jak się chyba za mało pije. Jak u Ciebie z nawadnianiem? Pijesz 2l wody?
 
@mohaaa ja długo stosowałam ovarin. Był dla mnie wygodniejszy niż te wstrętne saszetki do picia. Nie widziałam różnicy w działaniu między saszetkami a ovarinem. Także może coś innego spowodowało u Ciebie brak śluzu.

@Paula919191 kiedy się rozpakowujesz??
Ja miałam odmiedniczkowe zapalenie nerki w 32 tc. Teoche właśnie bolała. Ale nie jakoś szczególnie. To było przy okazji mojego czwartego zapalenia pęcherza w ciąży. 😄 miedniczki jak już mnie w szpitaku położyli były powiększone ale na szczęście w niewielkim stopniu. Zostalam na antybiotyku jakiś czas.
A w wynikach miałam (jak zwykle ) podwyższone leikocyty. Norma do 5 A ja miałam 50.
U Ciebie też coś jest w moczu. Szybko bym to skonsultowala. Nie ma na co czekać. Warto w ciąży pić żurawine. Zapalenia pęcherza czy nerek lubię się pojawiać i czasem niestety bezobjawowo.

@Paula919191
Też miałam.pytac o termin ;)
Termin mam na 22 sierpnia ale po cichu liczę że zacznie się z tydzień wcześniej bo już mi ciężko ;p
 
@mohaaa ja długo stosowałam ovarin. Był dla mnie wygodniejszy niż te wstrętne saszetki do picia. Nie widziałam różnicy w działaniu między saszetkami a ovarinem. Także może coś innego spowodowało u Ciebie brak śluzu.

@Paula919191 kiedy się rozpakowujesz??
Miałam to samo z tymi saszetkami. Źle mi się to piło i czułam się mega wzdęta po tym. Tabletki o wiele wygodniejsze.
 
Dziewczyny mam pytanie. Od 1dc zaczęłam zażywać 2x1 rano olej z wiesiołka w kapsułkach. Od 5dc robię testy owu do dzisiaj są negatywne. Żaden nawet się nie zbliżył do pokazania piku lh. Wiedząc że olej z wiesiołka się bierze do owu tylko ale ja nie wiem kiedy była i czy wogule była owu. Dodatkowo nie mam pojęcia ile ten cykl ma trwać i nadal łykam olej z wiesiołka. Czy on może wydłużyć cykl?
 
Olej z wiesiołka nie wydłuży Ci cyklu. Rób dalej testy owu, u mnie jest tak że nic nie ma i nagle piękny pozytyw w dniu samej owulacji. Który masz dzień cyklu?
Dziewczyny mam pytanie. Od 1dc zaczęłam zażywać 2x1 rano olej z wiesiołka w kapsułkach. Od 5dc robię testy owu do dzisiaj są negatywne. Żaden nawet się nie zbliżył do pokazania piku lh. Wiedząc że olej z wiesiołka się bierze do owu tylko ale ja nie wiem kiedy była i czy wogule była owu. Dodatkowo nie mam pojęcia ile ten cykl ma trwać i nadal łykam olej z wiesiołka. Czy on może wydłużyć cykl?
 
reklama
32dc za 1h robię test owu a później o 18.10
Cykl bezowulacyjny. Pewnie będziesz miała tak jak ja ostatnio bardzo długi cykl. Ginka powiedziała mi, że przysadka źle pracuje i mam stosować od 16dc Duphaston.
Co do oleju z wiesiołka, przy staraniach o syna nie miałam pojęcia, że niby nie można go brać po owulacji i brałam cały cykl. Nie wydłużył mi cyklu, brałam też do czasu pozytywnego testu ciążowego. Nie wpłynęło to w żaden sposób na rozwój ciąży.

@Paula919191 już niewiele zostało! Wyprawka gotowa? Spokojnego rozwiązania 😘
 
Do góry