reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Czyli żadnego leczenia na torbiele nie miałaś. Mnie wszyscy starszą, że będzie trzeba usuwać te torbiele albo podejmować leczenie. Trochę się boję, bo chciałabym dalej starać się o bobasa. Wiem że trzeba odczekać. Dlatego chciałabym mieć już ta wizytę za sobą żeby mieć taki psychiczny komfort że wszytko jest ok. Odnośnie wyniku histopatologicznego to kamień z serca. Słyszałam że będzie na nim płeć dziecka a ja nie chciałabym się tego dowiedzieć. Ciężko byłoby mi psychicznie
Mnie też straszyli w związku z torbielą ale sama się wchłonela tydzień po poronieniu.
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Nie wiem od czego zacząć... może od początku. 5 lat temu zostałam mama. Ciaza ciężka, skracjaca się szyjka, cukrzyca, ale skończyło się ok. Tyko psycha siadła. Po 4 latach w końcu odważyłam się znow być w ciąży. Udało się, walentynki byly owocne. Jednak szczęście nie trwało dlugo. Beta zle rosla. Podejrzenie pozamacicznej. Po kilku dniach na usg w 6tyg i3 dniu widać było mini pęcherzyk z małym ciałkiem żółtym. Ciaza wyglądała na ponad 2 tyg młodsza. Lekarz powiedział wprost albo poleci albo się utrzyma (ja go prosiłam, że ma mi mówić wsaytsko wprost). No i poleciała w 7tyg i 1 dniu. Nadal krawie, no to dopiero 6 dzien. Wizytę mam za tydzień zeby spr czy wayatsko się oczyściło. Podpowiedzcie proszę o co pytać lekarza, jakie badania mam robić z Waszego doświadczenia. Wsaytskie przeciwciala tj cytomegalia toxo, różyczka, ospa, opryszczka mam. Mutacji związanej z krzepliwością nie mam. Robiono mi te badania przy okazji podejrzenia stwaednienia rozsianego (w listopadzie i wtedy przebadano mnie od dolu do gory). Tsh ok, morfo ok, żelazo ok, wit d ok, b12 ok. Cytologia super.
Za wszytskie rady bardzo dziękuję
 
Cześć dziewczyny,
Nie wiem od czego zacząć... może od początku. 5 lat temu zostałam mama. Ciaza ciężka, skracjaca się szyjka, cukrzyca, ale skończyło się ok. Tyko psycha siadła. Po 4 latach w końcu odważyłam się znow być w ciąży. Udało się, walentynki byly owocne. Jednak szczęście nie trwało dlugo. Beta zle rosla. Podejrzenie pozamacicznej. Po kilku dniach na usg w 6tyg i3 dniu widać było mini pęcherzyk z małym ciałkiem żółtym. Ciaza wyglądała na ponad 2 tyg młodsza. Lekarz powiedział wprost albo poleci albo się utrzyma (ja go prosiłam, że ma mi mówić wsaytsko wprost). No i poleciała w 7tyg i 1 dniu. Nadal krawie, no to dopiero 6 dzien. Wizytę mam za tydzień zeby spr czy wayatsko się oczyściło. Podpowiedzcie proszę o co pytać lekarza, jakie badania mam robić z Waszego doświadczenia. Wsaytskie przeciwciala tj cytomegalia toxo, różyczka, ospa, opryszczka mam. Mutacji związanej z krzepliwością nie mam. Robiono mi te badania przy okazji podejrzenia stwaednienia rozsianego (w listopadzie i wtedy przebadano mnie od dolu do gory). Tsh ok, morfo ok, żelazo ok, wit d ok, b12 ok. Cytologia super.
Za wszytskie rady bardzo dziękuję
Bardzo mi przykro 😓
A co z cukrzycą? Bierzesz jakieś leki, odstawiłas w czasie ciąży?
 
Teraz jaki plan? Starasz się?
Teraz czekam na wizytę, za tydzień mam. I zobaczymy czy się oczyściło. Ciekawe ile trzeba będzie zrobić przerwy... Ale mysle się zacząć starać zaraz jak tylko dostaniemy zielone światło. I oby było jak do tej pory, zlote strzały w 1 cyklu starań. Ale z tego co u Was czytam to czasem po poronieniu juz tak kolorowo nie jest.
 
reklama
Bardzo często zdarzają się torbiele czynnościowe czyli właśnie takie z niepękającego pęcherzyka. Ale one się na ogól właśnie wchłaniają same ;)

Mam prośbę do nowych dziewczyn - nie piszcie posta pod postem, bo ciezko się potem odnaleźć jak jedna napisze 5 postów z rzędu ;) z resztą taka tu mamy zasadę ;)
Kilka cytatów można wstawić w jednym poscie, ewentualnie można edytować żeby coś dopisać :)
To ja tak pewnie zaśmiecam. A jak wstawić kilka cytatów w jednym poście bo jestem zielona ?
 
Do góry