reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej dziewczynki:-) Nie wiem co dziś ze sobą robić :-( Dostałam @ i całkowicie się rozkleiłam,bo wszystko mi się przypomina :-( Dziś mój syneczek skończył by 3 miesiące:-( Jest tak strasznie smutno i pusto :-(
 
reklama
Magda! Bardzo Ci wspolczuje i przytulam Cie bardzo mocno kochanie! Trzymaj sie! Zobaczysz... bedziesz tulic kiedys swoje Malenstwo w ramionach... moze to sie stanie szybciej niz myslisz...
 
No niestety, diagnoza sie potwierdziła, byłam dzisiaj w innym szpitalu i trafiłam na lekarza, który miał serce, pocieszył mnie, a nawet podał przypuszczalną przyczynę śmierci mojego maleńństwa. Ja mam nadciśnienie tętnicze i to najprawdopodobniej było przyczyna. Umówiłam sie z nim na poniedziałek na zabieg, i wiecie, on dał mi nadzieję, ze wszystko będzie jeszcze dobrze.....
Znalazłam artykuł na temat nadciśnienia w ciąży oto on:

Nadciśnienie w ciąży może być pierwotne tzn. występowało ono już przed zajściem w ciąże, jak też indukowane ciążą, które najczęściej ustępuje samo po porodzie. Przewlekłe nadciśnienie tętnicze może powodować zaburzenia przepływu krwi przez łożysko i tym samym nieprawidłowe dotlenienie i odżywienie płodu doprowadzając do wewnątrzmacicznego zahamowania wzrostu płodu. Każdy nagły wzrost ciśnienia stanowi ogromne zagrożenie zarówno dla matki jak i dla płodu. Najniebezpieczniejszym jego powikłaniem jest rzucawka, która jest najczęstszą przyczyną śmierci matki i płodu. Jeżeli do podwyższonego ciśnienia tętniczego krwi dołączają się inne objawy, jak białkomocz i obrzęki, mówimy wtedy o tzw. zatruciu ciążowym (EPH-gestoza). Najczęściej dochodzi do niego w trzecim trymestrze ciąży.


I to może być fakt, bo rozwój mojego maleństwa zatyrzymał się na 8 tc, a powinien być już 11 tc....
 
Mika- jest mi bardzo przykro :-:)-( ze znow Was to spotyka... to takie okropne... Trzymaj sie kochana i nie poddawaj, kiedys Bog sie nad nami zmiluje i wynagrodzi nam Wszystkim nasz bol i cierpienie... Wierze w to!
 
CZESC WAM DZIEWCZYNY!!!! jestem tutaj nowa !
czytam te wszystkie posty i jest mi przykro z tego co przeżyłyście i przeżywacie.... wiem co to znaczy bo sama straciłam dwa aniołki...:-( 25 czerwca 2005 r. (12tc) i 17 sierpnia 2008r. (12tc)...... to tak strasznie boli!!!! tak bardzo chciałabym juz byc w ciąży i donosić ją do końca.............
rowniez trzymam za was wszystkie kciuki!!!! buziaki!!!! pozdrawiam gorąco.

kiedys pocieszono mnie tymi słowami:
:-(

,, .....DZIECI NIE ODCHODZĄ TYLKO ZMIENIAJĄ DATĘ SWOJEGO PRZYJŚCIA......"

uwierzmy w to!!!
 
O witaj Aniu.Mirka bardzo mi przykro:no: Trzymajcie się.
Jeżyk,uda się za miesiąc.
A moje dziecko baaardzo chore,właściwie to ledwo przytomne,już nie wiem co robić,nie mogę mu zbić gorączki:no:
Buziaki.Pa.
 
Joasiu, z moim synkiem było wszystko w porządku, to moja macica przedwcześnie się rozwarła... :-(
Co się tak naprawdę stało dowiemy się jak zrobimy badania...

Dzięki kobietki za słowa pocieszenia.

Mirka
:-(, przytkro mi, trzymaj się...

Pozdrawiam
 
reklama
Do góry