reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciekawe strony www i nie tylko... gorąco polecam :)

Mama Boo - strona z pierwszego linku jest piekna i bardzo wzruszajaca. Ty masz talent do wyszukiwania takich fajnych stronek!
 
reklama
ryczałam przez póg godziny jak położyli mi małego przy twarzy (po cc) cudowna chwila, i chyba jedna z piekniejszych w życiu...
 
Madzik - fajna strona, w końcu będe wiedziała od kiedy i co wprowadzać do diety Fasoli (w przyszłości) - kompletnie się na tym nie znam!!!
Zastanawiam się nawet nad zrobieniem bazy danych z podziałem na miesiące życia dziecka + przepisy kulinarne... będzie przydatne za jakiś czas ;) a w gazetach o dzieciach i ciąży jest masa fajnych przepisów na jedzonko dla naszych Myszek ;)
 
reklama
Do góry