reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciekawe strony www i nie tylko... gorąco polecam :)

reklama
Nie byłam w stanie do końca przeczytać tego artykułu, jestem oburzona. Na miejscu mam dzieci natrzaskałabym tym babom po ryjach. Brak słów!!!!!! to prawda
 
Nie odzywalam sie bo mialam jakis problem,bardzo wolno chodzilo mi forum a pare dni temu tylko jedna wiadomosc napisalam a potem juz nie moglam nawet uruchomic tej strony. Tak jakby jej nie otwieralo. Teraz widze,ze jest jakas informacja na ten temat w aktualnosciach forum i moglo tak byc. Nie mam zdjecia golego brzunia :( mam tylko ze spacerku ale postaram sie to naprawic. Sama sobie nie zrobie a moj Robus nie umie robic ladnych zdjec. W kazdym razie cos wymysle. ale i tak zrobie to po wizycie u gina 21.10 bo teraz bardzo sie denerwuje (jak zawsze zreszta) czy jest ok.
 
Jak to rano usłyszałam w radio, to mnie poprostu zamurowało. Nie wiem co bym zrobila na miejscu rodzicow... nawet teraz nie wyobrazam sobie spostkania z tymi KROWAMI, a nawet to nie moje dziecko .
 
To okropnie ze takie potwory opiekuja sie malymi,bezbronnymi istotkami!!!5 lat wiezienia to dla nich zbyt malo!!!A ten artykul to musi byc zabroniony dla kobiet w ciazy.Jak to czytalam to mi drzescze po calym ciele przechodzily i jedynie co czulam to nienawisc do tych kobiet,ktore,co najdziwniejsze rowniez maja dzieci!!
 
szok totalny
i pomysleć, że ja rozważałam zmianę szpitala na własnie ten w katowicach lub w zabrzu. w modrę jeża - w ciemno biorę ten w zabrzu.
 
reklama
Kaśka a tak z ciekowości to do jakiego szpitala? Chodzi mi o ten w Zabrzu :) Wiecie co do tych pielęgniarek to ni8e można oceniać ogółu. Mój siostrzeniec się tam leczy od prawie 4 lat i był już na takich oddziałach jak neurochirurgia, chematologia i onkologii i siostry tam są naprawdę przesympatyczne i dbają o swoich milusińskich... A co do samych winnych to życzę im, aby spotkało je to samo co one robiły. Ciekawe czy byłoby wtedy dla nich takie zabawne (robienie sobie zdjęć z chorowitym Maluszkiem.....).....
 
Do góry