reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciekawe strony www i nie tylko... gorąco polecam :)

Mama Boo: myślę o tym na traugutta, tylko nie znam tam żadnego lekarza - a może Ty możesz kogoś stamtąd polecic? a z rudy do doktora cnoty. jednak przeważa zabrze bo oba oddziały są na miejscu. a Ty jakie masz zdanie o tym na traugutta?
 
reklama
to przerasta ludzka wyobrazie jak kobieta moze zdalac takie cos zrobic takiej malej istotce...gesia skorka wychodzi az.. artykulu nieprzeczytalam do konca wole sie nadodatek nie denerwowac jeszcze bardziej....dla mnie dla takich kobiet nie powinno sie miec litosci... :-[ :mad: :mad:
 
A mnie oprócz tych pielęgniarek oburzyła także reakcja znacznej części forumowiczów na onecie: w ogóle nie widzieli w tym, co one zrobiły nic dziwnego i strasznego!
 
kaśka76 pisze:
Mama Boo: myślę o tym na traugutta, tylko nie znam tam żadnego lekarza - a może Ty możesz kogoś stamtąd polecic? a z rudy do doktora cnoty. jednak przeważa zabrze bo oba oddziały są na miejscu. a Ty jakie masz zdanie o tym na traugutta?

Kasiu Moja bratowa rodziła na Traugutta i jeśli chcesz to mogę podać Ci jej gg, chętnie z Tobą porozmawia o tamtym szpitalu i o lekarzach bo to świetna osoba jest. Oczywiście jeśli chcesz, bo Ja to wiesz : nie chcę Cię wprowadzić w błąd. Z nią porozumiesz się lepiej na ten temat :D Ja wiem tylko jedno : uważaj na doktor Cieślak Steć - to kobieta - wstrętna baba :mad:
 
wiecie co....wpadła w moje rece najnowsza płyta DEPECHE MODE "Playing The Angel"....jest rewelacyjna.....relaksuje sie przy nie j:) ...dodam ze normalnie słucham mocnej muzyki (metal,rock) bo jestem stara metalówa :) ....ale cóż,czasami siegam po cos innego :)
 
Dziewczyny ostatnio wypożyczyłam świetną książkę ! Wstawiam tu jej opis, bo sama to tak nie umiem opowiedzieć o czym jest ;)
"Ono" Dorota Terakowska
"Ewa ma dziewiętnaście lat. Mieszka z rodziną, czuje się jednak samotna. Marzy o lepszym życiu, o wyrwaniu się z ubogiego miasteczka gdzieś na południu Polski, o miłości, która odmieni jej los. Niejasne, wzięte z filmów wyobrażenia dziewczyny zderzają się z brutalną rzeczywistością. Staje przed wyborem. Szuka wskazówki na przyszłość, podpowiedzi, co dalej. Zaczyna patrzeć na wszystko co ją otacza oczami dziecka, które ma przyjść na świat. Próbuje mu ten świat objaśnić, a zarazem usprawiedliwić. IO Ewa, i Ono muszą podjąć decyzję, czy wart jest wysiłku narodzin.
Po wielkim sukcesie "Poczwarki", powieści dla "myślacyh i wrażiwych", Dorota Terakowska zaskakuje nową, niezwykłą, poruszającą książką - o sprawach, z którymi się spotykamy, choć wygodniej ich nie dostrzegać.
Ono to książka dla każdego, kto nie chce żyć pod kloszem"
 
reklama
Mama Boo pisze:
Dziewczyny ostatnio wypożyczyłam świetną książkę ! Wstawiam tu jej opis, bo sama to tak nie umiem opowiedzieć o czym jest ;)
"Ono" Dorota Terakowska
"Ewa ma dziewiętnaście lat. Mieszka z rodziną, czuje się jednak samotna. Marzy o lepszym życiu, o wyrwaniu się z ubogiego miasteczka gdzieś na południu Polski, o miłości, która odmieni jej los. Niejasne, wzięte z filmów wyobrażenia dziewczyny zderzają się z brutalną rzeczywistością. Staje przed wyborem. Szuka wskazówki na przyszłość, podpowiedzi, co dalej. Zaczyna patrzeć na wszystko co ją otacza oczami dziecka, które ma przyjść na świat. Próbuje mu ten świat objaśnić, a zarazem usprawiedliwić. IO Ewa, i Ono muszą podjąć decyzję, czy wart jest wysiłku narodzin.
Po wielkim sukcesie "Poczwarki", powieści dla "myślacyh i wrażiwych", Dorota Terakowska zaskakuje nową, niezwykłą, poruszającą książką - o sprawach, z którymi się spotykamy, choć wygodniej ich nie dostrzegać.
Ono to książka dla każdego, kto nie chce żyć pod kloszem"

czytalam, rewelacyjna...
 
Do góry