reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciekawe strony www i nie tylko... gorąco polecam :)

reklama
Dziewczyny, byłam dzisiaj na premierze filmu "Persona Non Grata" Zanussiego i bardzo bardzo Wam polecam :). Powiem, że film został zaproszony do udziału w Festiwalu Filmowym w Wenecji 2005. Występują: Zapasiewicz, Stuhr, Nikita Michałkow, Olbrychski i inni super aktorzy. Spędziłam wieczór w bardzo miłym towarzystwie i dawno się już tak dobrze nie bawiłam. :)
 
A ja polecam książkę "W oczekiwaniu na dziecko" są tam odpowiedzi na bardzo dużo pytań, które sobie zadaje kobieta w ciąży :)
 
to prawda seria tych ksiażek jest świetna, mam jeszcze pierwszyrok zycia dziecka, nastepnej juz nie kupowałam, bo nie mam wiekszych problemów z piotrkiem, ale jest jeszcze na 2i3 rok zycia dziecka.
 
Rany dziewczyny, chyba dziś coś z moją psychiką jest nie tak! Sylwia, dzięki tej stronce i art. o tym co dzidzia czuje w brzuszku siedzę przy biurku w pracy i łzy mi lecą po policzkach... Dobrze, że kolega z przeciwka jest na jakimś spotkaniu :). Nie doczytam do końca bo się nie będę mogła wcale pozbierać.
 
reklama
Do góry