reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciekawe strony www i nie tylko... gorąco polecam :)

Polly

Aktywna w BB
Dołączył(a)
21 Lipiec 2005
Postów
79
Pomyslalam sobie, ze mozemy miec taki temat, gdzie bedziemy zamieszczac wszystkie ciekawe strony internetowe, materialy, gazety, ksiazki i programy dotyczace ciazy i dzidzi, ktore uwazamy za godne polecenia innym.
Tym z was ktore maja dostep do programu TVN Styl (cyfra+ - program 35), polecam od pon do srody program pt. klub mlodej mamy o godz. 16. Mowia o wielu ciekawych rzeczach dotyczacych ciazy, niemowlakow i malych dzieci. Pozatym na TVN style chyba we wtorki i czwartki (ale jeszcze sprawdze) leci program pt. :narodziny: o godz. 17. Jest przeznaczony dla kobiet w ciazy. mowia o roznych formach porodow, jak sie przygotowac i wogole o ciazy. Na razie ogladalam dopiero zwiastun tego drugiego... Wydaje sie fajny. Zreszta klub mlodej mamy jest bardzo fajny...
 
reklama
Polly pisze:
Pomyslalam sobie, ze mozemy miec taki temat, gdzie bedziemy zamieszczac wszystkie ciekawe strony internetowe, materialy, gazety, ksiazki i programy dotyczace ciazy i dzidzi, ktore uwazamy za godne polecenia innym.
Tym z was ktore maja dostep do programu TVN Styl (cyfra+ - program 35), polecam od pon do srody program pt. klub mlodej mamy o godz. 16. Mowia o wielu ciekawych rzeczach dotyczacych ciazy, niemowlakow i malych dzieci. Pozatym na TVN style chyba we wtorki i czwartki (ale jeszcze sprawdze) leci program pt. :narodziny: o godz. 17. Jest przeznaczony dla kobiet w ciazy. mowia o roznych formach porodow, jak sie przygotowac i wogole o ciazy. Na razie ogladalam dopiero zwiastun tego drugiego... Wydaje sie fajny. Zreszta klub mlodej mamy jest bardzo fajny...

szkoda ze ja pracuje o tych godzinach :(
i nie bardzo mam mozliwosci nagrywania.
nie wiesz moze czy nie powtarzaja tych programow w jakichs pozniejszych godzinach??

 
Ja akurat bardzo lubie tvn turbo i jest to drugi najczesciej ogladany przeze mnie program:):) Nie wiem czy powtarzaja. Nie mam programu telewizyjnego gdzie jest rozpiska tvn style. Zreszta te ich programy trwaja po 15-20min i jest ich mnostwo w ciagu dnia wiec chyba dlaego nie rozpisuja ich...
 
Powtarzają je po kilka razy. Ja przynajmniej wpadłam na ten sam program 2 razy. Tylko nie powiem Wam o której nie zwróciłam uwagi. W każdym bądź razie wieczorem po 21.
 
Dziewczyny!!! Dzisiaj o 22 na National Geografic leci program "W łonie matki" i jak sam tytuł wskazuje będzie on o naszych maleństwach i ich rozwoju. Gorrrrrrrrrrrąco polecam :)
 
Mama Boo pisze:
Dziewczyny!!! Dzisiaj o 22 na National Geografic leci program "W łonie matki"

O 21 ponoć już się zaczyna (są 2 części druga o 22;))

Jeszcze wyszpiegowałam że we wtorki o 14:45 leci Zaklinaczka Dzieci podobno ciekawe ale to jest bardziej o wychowywaniu maluszków
i jeśli ktoś ma Polsat Zdrowie i Uroda to od Poniedziałku- Piątku o 12 lecą Rady dla przyszłych mam.
Ale jeszcze tego nie widziałam, bo czasem mam ten program a czasem nie ;)
 
Agneska jak dobrze, że to napisałaś. Być może uratowałaś inne przyszłe mamy, bo ją włączyłam telewizor dopiero o 22..... Wrrrrr, tak mi Ukochany podał :mad: Ale nieważne, jutro powtórka od 14-15 ;)
 
reklama
Do góry