reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co można a czego nie?

reklama
Ainhoa pracuję w sekretariacie. Mam super pracę bo jak potrzebuję się przewietrzyć, to wychodzę. Jak źle się czuję, to jadę wcześniej do domu. Teraz pracuję na 4/5 etatu bo w piątki siedzę w domu z Luizą. Pracodawca dba o mnie to i ja nie uciekam na zwolnienie :tak:. Zwłaszcza teraz, gdy tak na prawdę w pracy prędzej odpocznę niż w domu z biegającym roczniakiem.
 
W mojkej pracy nikt o mnie nie dba, wręcz przeciwnie, dźwigaj, dźwigaj, dźwigaj - pracuję na poczcie. Ale o dziwo jak przyniosłam zwolnienie jakoś mnie nie zabili:)

Fajna masz pracę:)
 
Własnie naszykowałam sobie dwie połówki bułkii obie z serem pleśniowym. Dlaczego?? Bo to ser brii Turek, który jest z mleka pasteryzowanego:)
 
I nie powinno się jeździć w góry, jeśli mieszka się na nizinach, ale to co lekarz to inna opinia, tak samo jak z lataniem samolotem.

Troszkę mnie to martwi... Mój narzeczony mieszka w górach i wybieram się na Sylwestra do Krynicy. Nie zamierzam chodzić po górach ani jeździć na nartach mimo to mam małe obawy... :(
 
Troszkę mnie to martwi... Mój narzeczony mieszka w górach i wybieram się na Sylwestra do Krynicy. Nie zamierzam chodzić po górach ani jeździć na nartach mimo to mam małe obawy... :(

Czy ja dobrze doczytałam że masz dzisiaj wizyte u gina? jeśli tak to może najlepiej będzie jak go zapytasz, a jeśli coś mi się pomyliło to może do niego zadzwoń i zapytaj, bo mi się wydaje że z tymi wyjazdami to jest indywidualna sprawa.
 
reklama
MIlejdi koniecznie zapytaj lekarza. Ja zamierzam wyjechać w góry w kwietniu i wrócić w lipcu :-D i się niczym nie przejmować. Chodzić po górach też będę jak wszystko będzie ok;-)
 
Do góry