reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co oprócz mleczka?

Kasiu, serio, ucierasz jabłuszko małej?? Ale co, dajesz jej tylko jedną łyżeczkę tego samego soku? Raz dziennie? A czy jabłka sa jakies szczególne?? Kwaśne, słodkie? Boję się, zeby srania na poczatku nie dostała. :) A czy coś jeszcze jej podajesz??
 
reklama
Serio serio :) daję jej łyżeczkę soku raz dziennie, tylko oczywiście nie na raz, bo by się zakrztusiła, wlewam do pysia po troszeczku. A jakie miny przy tym robi, mamy ubaw po pachy! Tylko muszę kupić jakieś inne jabłka, słodsze, mama mi dała jakieś od siebie z ogródka, ale trochę są kwaśne i pewnie dlatego się tak krzywi :) ale otwiera buzie po jeszcze więc pewnie mimo wszystko smakuje. Ja jej zaczęłam dawać właśnie dlatego, żeby srania dostała ;D a tu chała, w poniedziałek będzie 2 tygodnie od ostatniej kupki. Raz jej chciałam dać troszkę soku z buraka- też utarłam (bo podobno pomaga na kupki), ale pluła nim, a jakie miała usta! jak umalowane :laugh: muszę jeszcze spróbować, bo może będzie tak jak z koperkiem- 2,5 miesiaca walczyłam- herbatką koperkową hippa pluła, ułatwiającą trawienie czasem wypiła, a taki z apteki zaparzony, to już w ogóle nie wchodził. A teraz pije właśnie ten z apteki, lekko posłodzony glukozą.
 
Ja takze zamierzam w połowie wrzesnia do jadłospisu Małej właczyc jabłuszko..poxniej bananka!- mbedzie miała skonczony miesiac.
Teraz daje jej jabłuszko obrane(trzymam)a ona sobie z wielka radoscia je lize..ssie:) 8)
 
jabłuszko obieram i daję Malutkiej polizać..possać- potem kawałek obkrajam i znowu świeży sobie liże:)
 
oj ja też chciałabym mojemu coś innego niż mój cyc dać ale muszę trochę jescze poczekac - za malutki jest jeszcze
 
Dziewczyny, słuchajcie, mam Bebilon Pepti, który kupiłam jak moja córcia miała podejrzenie o alergię... Całe szczęście nie ma jej, ale wiem, że inne dzieci niestety mają :( czy któras z Was używa, bo chętnie się pozbęde.. ??? ???
Jest nieotwarte i ma date waznosci do listopada 2007

P1050383.jpg


P1050386.jpg



Jakby co, piszcie na priva albo bezposrednio na adres wanda_22@o2.pl
 
reklama
nasza mala dzisiaj dostała jabłuszko do polizania- ale sie przyssała :o, jak zabrałam jej to wielki ryk... kupilismy jabłuszka paulerty- słodziutenkie wiec polecamy
 
reklama
Do góry