reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co po macierzyńskiem?

Ja jeszcze nie podjęłam stałej pracy- dopiero co się obroniłam. I szczerze mówiac nie mam konkretnego planu, nie wiem kiedy będę szukać pracy ( bo nie wiem kiedy uda nam się przeprowadzić) i to mnie trochę przeraża. Boję się, że nic nie znajdę...
 
reklama
U mnie do 2 grudnia urlop wypoczynkowy, a potem 7 m-cy wychowawczego, dopóki Mała nie skończy roczku chce z nią zostać i nacieszyć się okresem niemowlęcym.
Pracodawca zaproponował mi możliwość powrotu na cały etat lub nawet pół, ale wole zostać z nią w domku, a za pół roku zastanowię się co dalej. Najprawdopodobniej będę szukać pracy w swoim mieście, żeby nie dojeżdżać i nie marnować czasu.

Aestima &&&&&&&&&&& żeby się udało coś znaleźć
 
Kati83 rozumiem Twój ból :-( z jednej strony fajnie, że Mały będzie tylko 4-5godz z babciami a resztę z Rodzicami, z drugiej strony Ty z Marcinem będziecie się mijać :-( ja w pracy od 7.30 do 14.30; mąż będzie zawoził Emilkę do dziadków i bidulka będzie tam od 8 do 15 beze mnie :-:)-:)-( a ja bez niej :-:)-:)-(
 
jak obiecywalam gdy bede miala jakas ciekawa oferte :)

mała to oferta i chyba nic nie znacząca ale :) 20 zł/ miesięcznie za wstawianie mini ogłoszeń na portalu tablica.pl mogę zaoferować a potem się zobaczy moze sie rozkręci:tak:

dla osób oblatanych w komputerach którym nie sprawi trudnosci dodanie 14 mini ogłoszeń , czy ktoś w ogóle miał tu do czynienia z e-marketingiem i reklamą? :) :sorry:
 
Ja też niestety z ogromnym bólem serca muszę wrócić do pracy.Myślę cały czas co tu zrobić żeby nie wracać...gdybym tylko mogła sobie na to pozwolić!!Wracam do pracy 14 grudnia podobnie jak kati tylko u mnie wygląda to o wiele gorzej bo pracuję zazwyczaj po 12 h i nie mam stałych dni pracy.Czyli np pon-niedziela :-(Oczywiście gdzieś tam pomiędzy mam wolne ale jestem tak strasznie przerażona rozłąką ,że płakać mi się chce autentycznie!!


ironia ja bym bardzo chętnie chciała skorzystać z takiej opcji mini zarobku ale nie wiedziałabym chyba z czym to sie je...:wściekła/y:
 
no i proszę, tydzień temu pisałam, że nie szukam pracy, że siedzę z małą, a tu praca znalazła mnie i 1 grudnia idę do pracy, doszłam z mężem do porozumienia, teraz mąż idzie na urlop, trochę ma zaległego, ja zobaczę w ogóle jak sobie w tej pracy poradzę i czy mi się spodoba no i szukamy żłobka dla małej, niestety, choć nie uważam żłobka jak coś tragicznego, jednak dzieci w grupie inaczej się rozwijają i tego będę się trzymać
 
a ja od stycznia zakłądam dzialańość. Będzie ciężko z opłatami, zus i inne ale chcę zrobić porządną reklamę żeby mieć więcej uczniów i boję się reklamować bez otwartej działalności. Lepiej trzymajcie kciuki żeby jakoś to wyszło...

Znacie kogoś kto zajmuje się tworzeniem ulotek, plakatów, wizytówek? CHciałabym aby ktoś mi to zaprojektował bo ja jestem fatalna pod kątem graficznym.
I może któraś z was potrafi tworzyć strony internetowe i chciałaby sobie dorobić?


Aneczka
super! Ja też uważam, że żłobek to nic strasznego. Teraz żłobki wyglądają zupełnie inaczej niż kiedyś. Dacie radę. A jeśli pcozujesz, że to nie był dobry pomysł to zawsze możesz powrócić do pierwotnego planu. Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
trasiu piszesz masz :) :-D mozemy zrobic jakas fajną stronke np z półgotowego szablonu zawsze to taniej wyjdzie :-) ulotki i wizytkowki tez mozemy zrobic :) priv na fB pojdzie :-)
 
Traschka tu jest wielu mężów - grafików m.in. mój ale mój zajmuje sie projektowaniem pod druk, czyli właśnie robi m.in. ulotki, plakaty itp. Jeśli chcesz zapytam go czy by ci czegoś nie zrobił w domu
 
reklama
dzięki dziewczyny!
Jeśli możecie popytajcie mężów mniej więcej o ceny itp, możecie mi przesłać priv. Ja teraz wyjeżdżam i zajmę się tym wszystkim w przyszłym tygodniu więc z góry przepraszam za brak odzewu w tej sprawie w najbliższych dniach.
 
Do góry