reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co po macierzyńskiem?

Traschka to napisz jeszcze jak to ma wyglądać, ulotki, plakaty, wizytówki czy karty biznesowe? jaki format? bo o to będzie pytał Marcin. Pełny kolor czy b&w? a Ii najlepiej jak będziesz miała już projekt to rozejrzyj sie na allegro za wydrukiem - najtaniej myśmy też karty dla szwagra tak zamawiali bo u M. w pracy drożej wychodziło i ze zniżką
 
reklama
kati chodzi mi o plakaty w formacie A3 i dwustronne ulotki (format coś w okolicy A5 lub trochę mniejsze). Wszystko w kolorze.
Wizytówki zwyczajne, mogą być czarno-białe.
 
aneczka Ty się nie stresuj, nie wybiegaj myślami za daleko w przyszłość...zobaczysz jak będzie. Najważniejsze, że praca znalazła Ciebie, tak jak pisze forever, to się rzadko zdarza:tak: a żłobek w dzisiejszych czasach to absolutnie nie jest koniec świata, dzieci w grupie na pewno lepiej społecznie się rozwijają i są bardziej otwarte na ludzi.
trasia trzymam kciuki i wiem, że się uda:tak: reklamę robią Ci też na pewno zadowoleni rodzice:tak: ja niestety nie pomogę, bo mój A jest administratorem systemów a nie grafikiem:-(
 
reklama
trasia brawo:-) ja tez zastanawiam sie nad wlasna dzialnoscia
ja też się podpinam pod brawami!!!

Sama mam iść do pracy w drugim tygodniu grudnia i umieram ze strachu... wczoraj oglądałam żłobek... i ryczałam i dalej ryczę... jak tak dalej pojdzie to pokram stracę...
Też sie zastanawiam nad czyms wlasnym tylko nie wiem co by to mogło być, żebym mogła zajmować się dzieckiem i pracować? próbowalam osttanio freelancingu - fajnie, ale nie duży zarobiek i dużo czasu, bo ja bardzo fachowa jestem i nie odwalam niczego więc zajmuje mi to kupe czasu.
Nie wiem co robić, poprostu jestem zdesperowana, pierwszy raz w zyciu coś mnie przerasta!
 
Do góry