reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co po macierzyńskim?

a ja bede potrzebowac niani na dwie godz dziennie przez 3 dni w tyg i chyba poprosze ciezarna znajoma ktora nie pracuje, jak nie ona to mam jeszcze jedna nie pracujaca wiec cos sie wymysli
 
reklama
dzięki koga! właśnie tę agencjejako jedyną znalazłam, zastanawiam się czy nie skorzystać z niania.pl, ale jeszcze nie jestem na tym etapie
 
Ja wracam do pracy 12 października, po wykorzystaniu 42 dni urlpou wypoczynkowego- dogadałam sie co do zeszłorocznego który specjalnie zostawiłam i zyskałam 4 tyg z Zuzią w domku:)
Z małą będzie moja mama i mąż któy pracuje zmianowo i na zmiane z moim bretm będzie w domku.
Jak mała skończy półtora roku idę na studia podyplomowe- chciałam teraz ale to za dużo dla Zuzi.
O L4 nie myślałam choć wiem,że u mnie w pracy to praktykują, ale dziewczyna która mnie zastępuje stra się o dziecko i boi się komplikacji więc chcę dać jej wolną rękę i wrócić na stanowisko które czeka i jest po remoncie- sama po porodzie wybierałam kolory meble itp bo dzwonili co chcę mieć w biurze i pojechałam się porządzić:))))))
 
dziewczyny wiecie co... z dnia na dzien robi mi sie coraz bardziej przykro i smutno, jak sobie pomysle, że za 2 tygodnie bede musiała zostawić Mateuszka po opieką innych osob...
bedą go na zmiane pilnować jeden dzien moja mama( ma taka prace ze pracuje co drugi dzien) a a drugi niania( bo na nianie na pelny etat nas nie stac
ehhh:-(
 
no i skorzystałam z niania.pl, nie jest tak strasznie, przez pół roku będzie przychodzić na godziny, potem na cały etat, nie mamy innego wyboru, a mam przeczucie że trafiłam na odpowiednią osobę, obym się nie myliła, babska intuicja się nie myli, prawda???:-D
 
Manja - oby przeczucie cię nie zawiodło. Niemniej na poczatku obserwuj reakcje maluszka. Ja nie wiem czy to z wiekiem tak mam ale teraz to chyba bym sobie ukryta kamere zafundowala aby popatrzec na prace opiekunki.
 
reklama
Do góry