reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co Potrafia Nasze Dzieci?!

wracając do tematu ;-)

moja malutka jutro będzie miała 3 tyg. a dzisiaj wodziła już wzrokiem za zabawką, no i bardzo podoba się jej dźwięk karuzelki :tak: poza tym mały Pudzian z niej, bo już sztywno potrafi główkę trzymać, no i kręci nią na wszystkie strony :tak: no i leżąc na brzuszku też już dłużej potrafi główkę utrzymać :tak:
 
reklama
Martuśka moja malutka też jak miała 3 tyg dzwigała głowe że aż znajoma pielęgniarka w szoku była jaka Zuzka silna. :-D ostatnio złapana za rączki próbowała podnieść sie jak do siadania:shocked2: oczywiście skonczyło sia na potężnym spinaniu mięśni :-D
My teraz jesteśmy na etapie rozpoznawania twarzy i uśmiechów do mamy, zwłąszcza z rana kiedy zbieram ją do nas.

Co do pieluszek u nas od niedawna pampers 2 z jedynek zawsze conieco zostawoało na śpiochach i najbliższym otoczeniu (czyt. mamie:-D)
 
Mój maluszek jak miał 2 tyg już dźwignął głowę byłam w szoku :szok:, że jest taki sztywny. Poprostu SUPERMENI i SUPERMENKI z czerwcowych dzieciaczków :-D wyjątkowe maluszki :-)
 
Moj Bartuś jak miał 9 dni leżąc na brzuszku przekładał sobie główkę z prawego boku na lewy i odwrotnie :-D położna tez była w szoku- Przeskubane nasze maluchy są!!!
 
mój pięknie wszystko obsikuje hihi

jest bardzo sztywny, ślicznie podnosi główkę jak lezy na brzuchu, pepek odpadł jak miał 9 dni, papresy mamy 2 i huugiesy też - już od tygodnia, w sumie 1 miałam w szpitalu i byłay od początku nieco maławe:-D:-D, pięknie Michał wodzi oczkami za zabawkami, musze mu zamontowac już karuzelkę, potrafi sam poleżeć z 5 minut, przesypia 4-5 godzin bez jedzenia.

jestem z niego dumna!!!!!!
 
reklama
idealne te nasze łobuzy;-):-D

od kilku dni moja niunia zaczęła na całego gaworzyć-uśmiechać się i jak mu smutno samemu w łóżeczku nawołuje mamę:-) dzisiaj właśnie obudził mnie rano w ten sposób:tak: i przywitał z pięknym uśmiechem:-)
 
Do góry