reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co robić co to

reklama
Wogole nie bralam do siebie tego co mowil,jak zobaczylam,ze rosnie to juz nic mnie nie interesowalo 😍
Ten lekarz jest jakiś dziwny. Na początku zawsze musi być mało żeby później było dużo😃 trzykrotny przyrost oznacza że ciąża jest silna i dobrze się rozwija. W poniedziałek powinna już być bardziej konkretna liczba ponad 200 a jak dalej będzie tak ładnie rosło to ponad 300😀
 
Ten lekarz jest jakiś dziwny. Na początku zawsze musi być mało żeby później było dużo😃 trzykrotny przyrost oznacza że ciąża jest silna i dobrze się rozwija. W poniedziałek powinna już być bardziej konkretna liczba ponad 200 a jak dalej będzie tak ładnie rosło to ponad 300😀
Dlatego biore na niego poprawki 😂😅 ciesze sie,ze rosnie 🥰 juz nie moge doczekac sie USG 😍🥰
 
Dziewczyny jak myślicie będzie dzidzia? Jestem po poronieniu w 8tyg. Poronilam w kwietniu. Planuje zrobić jeszcze test jutro rano i w przyszłym tygodniu
20200626_211006.jpeg
 
Dam napewno rano znać. Ten test nie robiłam rano z rannego moczu tylko w południe Ale myślę że nie to nie ma żadnego znaczenia jak jestem w ciąży to w każdym momencie pokaże kreseczki
 
reklama
Dam napewno rano znać. Ten test nie robiłam rano z rannego moczu tylko w południe Ale myślę że nie to nie ma żadnego znaczenia jak jestem w ciąży to w każdym momencie pokaże kreseczki

Na początkowym etapie ciąży pora robienia testu ma ogromne znaczenie, bo stężenie hormonu w moczu największe jest rano ;)
 
Do góry