reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co z sexowaniem się??

No no chyba nasze sprawy łóżkowe uległy polepszeniu. Czyżby stabilny drugi trymestr pozwolił mi cieszyć się w pełni seksem? Wreszcie zaczęłam odczuwać dziką przyjemność, tak jak wcześniej. Chyba że wyczarował to mój mężuś kochany jakimś magicznym sposobem ;-)
 
reklama
Fajnie Ci Lorien, ja teraz też mam straszna ochotę a mojego chłopa nie widuję i tak będzie aż do końca wakacji. No cóż ktoś musi zarabiać pieniążki na wózeczek.
 
Ojej faktycznie szkoda. Ale czasem może lepiej przejść przez ciążę w celibacie, chociaż jest to czas, że nie trzeba się martwić o wpadkę, co nie? ;-)
No i trzeci trymestr już też nie jest zbyt dobry na bzyku bzyku.
 
Jak sobie przypomnę te kombinacje, przeważnie nic z tego nie wychodziło, bo kończyło się na smiechu i nastrój szlag trafiał, a zaczynał sie Beny Hill. Raz nawet teściowa do nas weszła i poprosiła, żeby jej opowiedzieć ten kawał, no ale to juz nie bylo fajne.
 
buahaahaahaa ;D ;D ;D
faktycznie, nawet wcześniej o tym nie myślałam, ale będzie trochę tej gimnastyki
 
Xandii niezłe, Teściowe tak już mają, że lubią nieodpowiednie momenty.
Nie wiem jak to będzie w trzecim, ale chyba trzeba będzie się nakombinować ;D
 
No to ja sie wreszcie moge wypowiedziec na watku bo we wtorek moj mezus wrocil ;D
Oczywiscie kochana paskuda pierwszej nocy nie dala mi spac i w sumie do pracy poszlam po 3 godzinach snu tylko i umieralam.
Nie widze roznicy miedzy sexem przed i w czasie ciazy, jest caly czas super :D
 
reklama
Do góry