reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co z sexowaniem się??

reklama
xandii ... jeśli mogę zapytać .... dlaczego jesteście rozłączeni z mężem ... kiedy się zobaczycie
 
A ja nie mam zbytnio ochoty na igraszki :( jakas taka niewyspana chodze budze sie w nocy i mysle ::) musze odczekac jak mi przejdzie :p
 
Karola nie jesteś sama :) ja tak średnio mam ochotę... jest lepiej jak w pierwszych 3 m-cach ale i tak jestem przeczulona w tym temacie. Lekarka nakazała "się oszczędzać" więc myślę przede wszystkim o tym. Co prawda nie zabroniła - ale dla mnie to prawie to samo - oj biedny mąż mój :( pewno myślał, że nadrobimy te 3m-ce :)
 
czesc dziewczyny ja z marcowek 2006... to pewnie nie regula ale ja w drugim trymestrze szalalam, a w pierwszym moj Jacek musial mnie gonic i napastowac, wcale ochoty nie bylo...no a pozniej sie odmienilo i to ja go molestowalam az mnie odganial ::) 8) takze dziewczyny trzymam kciuki zeby u Was bylo podobnie, bo wiadomo w trzecim to juz ciezkawo, choc na poczatku trzeciego mielismy przerwe i zaczelismy szalec pod koniec, a najbardziej od 37 tygodnia :laugh: a Agatka i tak urodzila sie 13 dni po terminie ;)
 
MariaOla, sorki, że po tak długim czasie, ale chętnie odpowiem na twoje pytanie. Jak juz wcześniej pisałam, mieszkam w Ustce, mam więc wynajęte mieszkanko przez wakacje, zawsze to toszkę kaski wpadnie, tym bardziej, że niedługo nasze potrzeby się zwiększą. Więc póki co mieszkam u mojej mamy, moje chłopisko pracuje od siódmej do piętnastej, a potem jedzie do innej miejscowości i ciągnie drugi etat, zostaje tam, żeby przenocować i potem znowu do Ustki do pracy. I tak przez sześć dni w tygodniu, bo niedzielę przeważnie przesypia. Przy okazji- jest masażystą, a więc robota jak przy łopacie. i tak będzie aż do września. Spotykamy się więc sporadycznie ( w lipcu dwa razy przez około godzinę),a na sex naprawdę już nie starcza mu energii. Poza tym nie bardzo jest gdzie... Dobrze że są na świecie komórki. Poza tym jeszcze tylko miesiąc, więc jakoś damy radę .
 
reklama
Do góry