reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Balonsbalons co u Ciebie bo Twój wybitny przypadek do zjazdu krzywej od wyników mnie ciekawi jak się to potoczyło... daj znać co u Ciebie... I w ogóle dziewczyny dajcie znać jak tam u was ??????? Wszystkie już urodziły ? Czy jak :) ja mam na styczen ktoś też tak ma ?
 
reklama
Balonsbalons co u Ciebie bo Twój wybitny przypadek do zjazdu krzywej od wyników mnie ciekawi jak się to potoczyło... daj znać co u Ciebie... I w ogóle dziewczyny dajcie znać jak tam u was ??????? Wszystkie już urodziły ? Czy jak :) ja mam na styczen ktoś też tak ma ?

Mnie niestety syn nie posluchal i jeszcze siedzi:p ale ja juz leze na patologii i czekam na cud
 
Balonsbalons co u Ciebie bo Twój wybitny przypadek do zjazdu krzywej od wyników mnie ciekawi jak się to potoczyło... daj znać co u Ciebie... I w ogóle dziewczyny dajcie znać jak tam u was ??????? Wszystkie już urodziły ? Czy jak :) ja mam na styczen ktoś też tak ma ?
Ja mam termin na 13 listopada wiec też jeszcze trochę ciąży przede mna.
 
Balonsbalons co u Ciebie bo Twój wybitny przypadek do zjazdu krzywej od wyników mnie ciekawi jak się to potoczyło... daj znać co u Ciebie... I w ogóle dziewczyny dajcie znać jak tam u was ??????? Wszystkie już urodziły ? Czy jak :) ja mam na styczen ktoś też tak ma ?

U mnie termin na 27/11 :)

Ostatnio znowu rosly mi poranne cukry, ale zmusilam sie do duzo wiekszej ilosci ruchu i od kilku dni sa idealne takze nie musze zwiekszac na szczescie dawki insuliny, ktora juz i tak jest duza ;)
 
Balonsbalons co u Ciebie bo Twój wybitny przypadek do zjazdu krzywej od wyników mnie ciekawi jak się to potoczyło... daj znać co u Ciebie... I w ogóle dziewczyny dajcie znać jak tam u was ??????? Wszystkie już urodziły ? Czy jak :) ja mam na styczen ktoś też tak ma ?
Ja mam na 30 września:-D już czekam z niecierpliwością i jednocześnie strachem. A pomysły na słodkie to babeczki z mąki kokosowej. Chyba podawalam tu przepis. Ale od paru dni chodzi za mna prawdziwe słodkie:czekolada itp.
 
Balonsbalons co u Ciebie bo Twój wybitny przypadek do zjazdu krzywej od wyników mnie ciekawi jak się to potoczyło... daj znać co u Ciebie... I w ogóle dziewczyny dajcie znać jak tam u was ??????? Wszystkie już urodziły ? Czy jak :) ja mam na styczen ktoś też tak ma ?
Ja na 4.10 termin. U mnie spoko, znosnie. Wczoraj nie mierzyłam się na czczo i dzisiaj też. Około 3 się obudziłam do toalety i wracając do sypialni zjadłam kanapkę z serem... Skończyło się na tym że do siódmej nie spałam i co chwilę coś podjadalam takie ssanie w żołądku miałam [emoji52]
Boję się że tak już zostanie mi do końca ciąży, to nie spanie a za nim idące jedzenie. Nie wiem co gorsze glodzic się i cierpieć (serio cierpię jak czuje głód), czy zjadać coś co mi pomaga i poprawia samopoczucie.
Dziś 36+6 tc, w zeszły wtorek mały ważył wg pomiarów 2600 więc zagrożenia makrosomia nie ma.
 
Dziewczyny to wy wszystkie rodzicie we wrześniu i październiku i listopadzie ... I zostanę sama :( ooo nie... dziewczyny ale wam dobrze ...
 
U mnie leci właśnie 34 tydzień ciąży.. rodzę w przyszłym miesiącu [emoji4].. ostatnio na więcej sobie pozwalam i to słodyczy i cukry w normie.. czy tak sie dzieje ze pod koniec cukry sie same normują ? Jak to u was wygląda ?
Jestem na samej diecie, aktualnie jem wszystko oprócz pieczywa [emoji4]
 
reklama
Do góry