reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Ja ważę tyle samo co przed ciążą. Chyba już za dużo nie przytyję na tej diecie. Po ciąży to chyba będę wyglądać jak anorektyczka:laugh2: Ja rano mam cukry przeważnie poniżej 80, po posiłkach rzadko przekraczam 120, ale mi pani diabetolog powiedziała, że mam trzymać się tej starej normy, bo jej zdaniem to jest lepsze dla dziecka. Chociaż trochę mnie to dziwi, bo w końcu oficjalna norma to przecież 140. Moja córeczka w 31 tygodniu ważyła 1435 więc ok. W środę mam USG się dowiem ile przytyła:)
 
reklama
Mi znow diabetolog powiedziała, że nie można głodzic dziecka... ketony moczu olala. Moja waga tez jest taka jak sprzed ciąży na poczatku sie bałam, ze Maluszek nie rośnie, ale ma sie dobrze. Teraz od tych 2 tyg jakos bardzoej sobie pozwalam, a to loda zjadłam, a to kawalek ciasta...masakra wydaje mi się, ze im bliżej porodu tym bardziej sobie folguje, a to jest złe.
 
Mi znow diabetolog powiedziała, że nie można głodzic dziecka... ketony moczu olala. Moja waga tez jest taka jak sprzed ciąży na poczatku sie bałam, ze Maluszek nie rośnie, ale ma sie dobrze. Teraz od tych 2 tyg jakos bardzoej sobie pozwalam, a to loda zjadłam, a to kawalek ciasta...masakra wydaje mi się, ze im bliżej porodu tym bardziej sobie folguje, a to jest złe.
Ja jeszcze mam dużo czasu do porodu więc na razie nie odpuszczam z dietą, ale kto wie. Może pod koniec trochę bardziej zaszaleję :tak:
 
Mój Maluch mial 2 tyg temu 2600g a teraz wizyta w czwartek, trochę sie boję ile przytył. U mnie waga stoi, z rana mam raczej dobre cukry do 87-90, po posiłkach tez w normie miałam moze 2 przekroczenia ok 143-148, ale wtedy lece na spacer. Moglby sie juz urodzić, no ale zobaczę co slychac dopiero w czwartek.
Tak często masz robione usg? Bo ja trzecie prenetarne i to wszystko, niby już nie będę miała nic do końca.
 
Ostatnia edycja:
Ja dziś cukier na czczo 69 :o nie wiem o co chodzi.
Kolacja jaj zwykle, stałe zestawy. Przed szpitalem rano cukry za wysokie, po 79, wczoraj 85 a dziś szok.

Mam nadzieje, ze to nie zwiastun zbliżającego się porodu, bo mam schizy już...
 
Ja dziś cukier na czczo 69 :o nie wiem o co chodzi.
Kolacja jaj zwykle, stałe zestawy. Przed szpitalem rano cukry za wysokie, po 79, wczoraj 85 a dziś szok.

Mam nadzieje, ze to nie zwiastun zbliżającego się porodu, bo mam schizy już...
U mnie na odwrót jem to co zawsze i cukry rano na czczo powyżej 90 do porodu 3 tygodnie
 
Dziewczyny co jecie na noc żeby rano cukry były w normie ? U mnie dziś 91 :(
Wczoraj miałam cukier w moczu , ale gin na wizycie jedynie kazała powtórzyć badanie i z wynikiem do diabetologa . Na szczęście z małym wszystko ok : koniec 30 tyg wazy 1800 :)
 
reklama
Ja dziś cukier na czczo 69 :o nie wiem o co chodzi.
Kolacja jaj zwykle, stałe zestawy. Przed szpitalem rano cukry za wysokie, po 79, wczoraj 85 a dziś szok.

Mam nadzieje, ze to nie zwiastun zbliżającego się porodu, bo mam schizy już...

Myślę, że nie masz co się martwić i szukać dziury w całym Ciesz się, że masz dobre cukry :)
 
Do góry