reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

U mnie wszystko ok. Dziś odebrałam wyniki przed wizytą u diabetologa. Hemoglobina glikowana w normie, w moczu cukru i ketonów brak a zwykła morfologia też ok bez oznak anemii 😉
 
reklama
To super. U mnie różnie, ale ja w ogóle jestem chyba nietypowa pod względem metabolizmu glukozy. Już ogarnęłam że 1 śniadanie muszę dzielić i zjadać co pół godz bo inaczej mam wyrzut cukru po pół godzinie a potem spada do normy. Wczoraj miałam dość kanapek i na podwieczorek zjadłam owsiankę z 2 łyżkami mleka małym jabłkiem i ogórkiem i po pół godz 150 po godzinie 141. Niby owsianka taka zdrowa a mi nie służy. Hemoglobinę miałam wczoraj 5,6 więc w normie choć w górnej połowie. 🙂
 
4,5? Wg mojego laboratorium normy są 4,8 do 5,9? Ale pewnie każde ma swoje. Wolałabym mieć ciut niższy wynik ale jest ok.
 
No tak, skoro reszta badań była ok to widać taki twój urok,😁, a jaki miałaś przy takich wynikach średni cukier? Ja przy 5.4 108 a przy 5,6 114.
 
U mnie na wynikach hemoglobiny mam oznaczenie procentowe czyli że wyszło mi 5,6 oraz informacje jaka przy tym wychodzi średnia stężenia cukru.
IMG_20200114_100339.jpg
 
reklama
Do góry