reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Patrycja35 ja podejrzewam, że to maślanka. Dziś sprawdzę najgorsze jest to że byłam nieświadoma bo cukier rósł szybko a na pomiar był już ok.
 
reklama
Mam oczywiście i korzystam, ale z tych tabelek tez można się naciąć np z mandarynkami IG 30a cukier miałam w kosmos
 
Feriona nie mierzy się cukru po 30 min każdy lekarz Ci to powie. Tym sposobem to możesz zostać na wodzie i chlebie, bo wtedy może Ci cukier nie skoczy.
Stosujesz dietę więc mierzysz po 1h
 
Akwarele to jest twoja kolacja przed snem? Bo ja mam w rozpisce 3 kolacje i chodzi mi o tą środkową. Przed snem zjadam kanapkę z serem i też jest ok.
Wczoraj akurat tak wypadło ze była przed snem bo już nie byłam w stanie wcisnąć nic w siebie tak bezpośrednio przed położeniem się spac :) ale zwykle jadam ja koło 20/21 - i później jeszcze kanapkę ewentualnie - dość późno chodzę spac.
Mi kazali jeść jedna kolacje i druga taka mini i cukier jak na razie bardzo ok. Badam się od 11 dni i ani razu nie miałam przekroczenia normy :)
 
Tak Cookie ja to wiem, ale każdy lekarz powie ci również że przy diecie cukier powinien osiągać max godz po posiłku a ja przez zupełny przypadek zorientowałam się że mi max osiąga w pół godz po. W poniedziałek mam hemoglobinę pod koniec tygodnia diabetolog więc zobaczę co powie. Moich testów ciąg dalszy pół godz po śniadaniu 145, godzinę po 107 po dwóch kawałkach chleba z masłem sałatą i szynką i pół pomidora.
 
Nie mam rozpiski. Jem co 3h i cukry po posiłkach ok, tylko ostatnio co jakiś czas coś skoczy lub jest w górnej granicy normy, gdzie wcześniej było nizej. Ale powyżej 30tc niestety taki urok ciąży. Wszystkie badania są ok.
 
reklama
Do góry