Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Dziewczyno to nie insulina ci szkodzi tylko albo źle podajesz, podajesz za wcześnie (powinno się przed samym snem) albo hormony ci rano buzuja i powodują InsulinoopornośćDzień dobry kochane!
Tak sobie podczytuje Wasz wątek czasami i mam taki problem. Insline nocna od około tygodnia... A po niej o zwiększonej dawcę jak kazała diabetolog cukier na czczo mi rośnie. I dziś doszłam już do 100 [emoji33] jestem przerażona. Działa na mnie odwrotnie. Miałam 6j na start i cukry po 95 co jak na mnie też dużo. Bez insuliny dochodziłam do 94,a zdarzało się nawet i 88.
Czy któraś z Was miała podobnie?! Już się zastanawiam czy przestać ja brać....[emoji848]jak dziś zwiększę jutro będzie ponad 100 rano [emoji2962]
Dziewczyno to nie insulina ci szkodzi tylko albo źle podajesz, podajesz za wcześnie (powinno się przed samym snem) albo hormony ci rano buzuja i powodują Insulinooporność
Najpier poczytaj co w ogóle insulina robi w organizmie potem pisz ze ci szkodzi.
Poza tym odstawienie teraz insuliny dopiero podkręci cukry...Dziewczyno to nie insulina ci szkodzi tylko albo źle podajesz, podajesz za wcześnie (powinno się przed samym snem) albo hormony ci rano buzuja i powodują Insulinooporność
Najpier poczytaj co w ogóle insulina robi w organizmie potem pisz ze ci szkodzi.
Dziewczyno a gdzie napisałam,że mi szkodzi?! Grzecznie zapytać nie można. Nie chcesz nie odpowiadaj i tyle. Nie można widać zapytać o Wasze doświadczenia...Dziewczyno to nie insulina ci szkodzi tylko albo źle podajesz, podajesz za wcześnie (powinno się przed samym snem) albo hormony ci rano buzuja i powodują Insulinooporność
Najpier poczytaj co w ogóle insulina robi w organizmie potem pisz ze ci szkodzi.
Dziękuję kochana dokładnie jestem zagubiona i chciałam się poradzić,ale już mi się odechciało pytać po takiej odpowiedzi... Nic poczekamy do jutra i lekarz pomoże ,za pomoc na forum dziękuję...Darina zadała tylko pytanie i napisala ze insulina dziala na nia odwrotnie niz powinna. Nigdzie nie napisala ze jej szkodzi...jest zagubiona wiec prosi bardziej doswiadczonych o rade.
Najpierw przeczytaj dokladnie pytanie a nie odpowiadasz w taki sposób.