reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca w ciąży

reklama
Ennis, dobrze ze maila wyslalas. Ja zjadlam makaron brazowy z serem w pracy i po pol godziniy mialam odlot i myslalam ze fikne. Po godzinie cukier 9,1(163), wypilam sporo wody i 2 godzinach 8,3 (149). Juz 2 raz podchodze do tych muszelek i jednak nie dla mnie. Jutro znowu salatka do pracy.
 
Ennis, dobrze ze maila wyslalas. Ja zjadlam makaron brazowy z serem w pracy i po pol godziniy mialam odlot i myslalam ze fikne. Po godzinie cukier 9,1(163), wypilam sporo wody i 2 godzinach 8,3 (149). Juz 2 raz podchodze do tych muszelek i jednak nie dla mnie. Jutro znowu salatka do pracy.
Ja wczoraj miałam 9.8 (177) to myślałam że umrę. Ja nie wiem jak ludzie żyją przed diagnoza z cukrami 25 i więcej
 
Hej dziewczyny. U mnie cukry na czczo dalej powyżej 100 więc 2 dni temu zwiększyłem dawkę insuliny do 5j na noc. Dziś rano 130 WTF? Od wczoraj bóli mnie żołądek i mam mdłości i cukier wysoki. Myślicie że może być jakiś związek z tym. Dodam że cierpię na nerwicę choć teraz w ciąży jest w miarę, ale jednak. Dietę staram się trzymać , choć że względu na mój żołądek nie jem surowych warzyw, bo później umieram
 
Hej dziewczyny. U mnie cukry na czczo dalej powyżej 100 więc 2 dni temu zwiększyłem dawkę insuliny do 5j na noc. Dziś rano 130 WTF? Od wczoraj bóli mnie żołądek i mam mdłości i cukier wysoki. Myślicie że może być jakiś związek z tym. Dodam że cierpię na nerwicę choć teraz w ciąży jest w miarę, ale jednak. Dietę staram się trzymać , choć że względu na mój żołądek nie jem surowych warzyw, bo później umieram
Hej.
Może być od tego. Ja wczoraj dostałam wiadomość od mojego diabetologa że mam zwiększyć ilość tabletek na młodości i niestrawność bo to mi cukier podnosi bo organizm się buntuje.
No i też zależy co zjadłas wczoraj i o której. To też może mieć wpływ mimo większej ilości insuliny. Ja już 26j
 
reklama
Do góry