reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca w ciąży

reklama
Ennis to juz 3 pomiar, zadzwon. Moze zwieksza Ci dawke insuliny.
Ja dzisiaj cukry w normie, ale jakos kiepsko sie czuje.

Ennis a Ty przypadkiem nie jestes poddenerwowana dzisiaj?
 
Na ksiazce do pomiarow powinnas miec numer. Moze zrelaksuj sie przed nastepnym jedzeniem, bo sama wiesz ze to tez ma znaczenie.
Mialam pisac w innym watku, ale wylecialo mi z glowy. Mnie spojenie bolalo i w pierwszej ciazy i boli teraz. Jak chodze to zadyszke lapie, czuje jakby maly mial wyleciec. A jeszcze tak niedawno biegalam. Taki czas, juz z gorki [emoji8]
 
Na ksiazce do pomiarow powinnas miec numer. Moze zrelaksuj sie przed nastepnym jedzeniem, bo sama wiesz ze to tez ma znaczenie.
Mialam pisac w innym watku, ale wylecialo mi z glowy. Mnie spojenie bolalo i w pierwszej ciazy i boli teraz. Jak chodze to zadyszke lapie, czuje jakby maly mial wyleciec. A jeszcze tak niedawno biegalam. Taki czas, juz z gorki [emoji8]
No właśnie ta książeczkę posialam no nie używam mam aplikacje która łączy się z monitorem przez bluetooth i odrazu z klinika. Dzięki temu jak dzwonie czy piszę email to mają wgląd.

Zdrzemne się.
 
Cukry rano 5.4

Znowu będzie jazda w dzień. Może trzeba insulinę więcej na noc. No cóż...

A ja chyba chora, wszystko mnie boli i marudzę.
 
Cukry rano 5.4

Znowu będzie jazda w dzień. Może trzeba insulinę więcej na noc. No cóż...

A ja chyba chora, wszystko mnie boli i marudzę.
Czytałam, że infekcja moze podnosic poziomy cukru...tak samo stres...i u mnie to akurat sie sprawdza ;) jak mam jakis stres to cukier powyzej 130 a normalnie po posilku mniej niz 110..
Wiec na Twoim miejscu bym nie panikowała jeszcze tylko poczekała pare dni moze sie unormuje ;) bo wczeaniej mialas przeciez ladne wyniki
 
Czytałam, że infekcja moze podnosic poziomy cukru...tak samo stres...i u mnie to akurat sie sprawdza ;) jak mam jakis stres to cukier powyzej 130 a normalnie po posilku mniej niz 110..
Wiec na Twoim miejscu bym nie panikowała jeszcze tylko poczekała pare dni moze sie unormuje ;) bo wczeaniej mialas przeciez ladne wyniki
Razem z rozwojem ciąży wzrasta zapotrzebowanie na insulinę. Ale zgadzam się ze stres i choroba robi sowoje.
Mi już nawet o numerek nie chodzi tylko o to jak się czułam bo było fatalnie. Napisałam dziś do nich czekam na odpowiedź
 
reklama
Razem z rozwojem ciąży wzrasta zapotrzebowanie na insulinę. Ale zgadzam się ze stres i choroba robi sowoje.
Mi już nawet o numerek nie chodzi tylko o to jak się czułam bo było fatalnie. Napisałam dziś do nich czekam na odpowiedź
No tak...jeśli juz organizm daje znac ze cos jest nie tak to trzeba reagowac...
 
Do góry