reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca w ciąży

Ja mysle o pieczonych paczkach ze slodzikiem. Ale nie wiem czy to do paczka bedzie podobne. Ennis a paczka polskiego, czy pieczonego angielskiego?

Aaa dzisiaj jadlam omleta z maka orkiszowa i serem zoltym. Cukier w normie, hurraaa!
Wiesz co nie wiem. Bo u nas jest taka mały sklep z lodami, goframi i pączkami. Ona raczej pieczone są ale wyglądaja jak polskie
 
reklama
Ja chyba bym wolała gofra.
Wiesz, to takie moje przemyślenia, jak na codzień mamy dobre cukry to jak raz zjemy paczka to świat się chyba nie zawali
Tez tak mysle, ale okazje trzymam na obiad w ikei [emoji23]
Gofry z maki orkiszowej moze zrobie! Tylko slodzika nie mam [emoji848]
 
Dobrze, że nie umiem robić gofrów, bo bym już chyba była kwadratowa :D

Za to mój chłop robi najlepsze gofry na świecie i jak cukry mi się nie rozjadą do tego czasu, to zamówię sobie u niego na dzień kobiet :D:D:D

A na razie jako przegryzki wcinam pomidory, zielone ogórki, surowego kalafiora i brokuła. Ten ostatni to moja ciążowa miłość, najlepiej mi wchodzi o północy, jak spać nie mogę :p
 
reklama
Trzymam kciuki, żeby to był tylko gorszy dzień i jutro żeby wyniki już były w normie:)

Kiedy masz następną kontrolę u diabetologa?
Dopiero 7.03 ale zawsze mogę zadzwonić albo email napisać i oni mają wgląd do moich wyników. Taka aplikacja

No cała noc nie spałam może dlatego
 
Do góry