reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca w ciąży

Diabetolożka tak mi kazała mierzyć, bo gorsze miałam z krzywej wyniki po 2h niż po 1h. Zobaczymy jak jutro, czy nie dostanę insuliny i czy mi nic nie zmieni z tymi pomiarami. Szkoda, że u nas najpierw nie próbują wjechać z metforminą.

Najbardziej mnie wkurza, że muszę wstać po 4, żeby zdążyć w godzinach 7:00-8:30 do przychodni w Poznaniu, a potem i tak będę siedzieć pewnie do 11 albo 12 zanim wejdę do lekarza. Niby wyremontowali nam tory do Poznania, a przez to że jest tylko jeden tor, to i tak podróż trwa te prawie 2h, bo pociągi czekają na siebie na mijankach. Kurcze, przed wojną te pociągi szybciej pokonywały trasę od nas do Poznania...
Ja też miałam gorszy wynik po 2h niż po 1h. Widać co diabetolog to inne wytyczne :)
 
reklama
Boze dla mnie czarna magia co piszecie o tej insulinie. W zyciu nie pomyslalam ze to takie skomplikowane, mieszanie, temperatura, czas dzialania itd.
 
Boze dla mnie czarna magia co piszecie o tej insulinie. W zyciu nie pomyslalam ze to takie skomplikowane, mieszanie, temperatura, czas dzialania itd.
Spoko w UK nie mieszasz :) masz peny które sa gotowe do użycia i wybierasz tylko dawkę pokrętłem. Jak używasz insuliny to może leżeć w temp pokojowej, a reszt w lodówce
 
Cukier po pyzach z mięsem 118!!(6.8)
Jestem w niebie [emoji23][emoji23][emoji3590][emoji3590]
Wow, jestem pod wrażeniem :-D
Ja to po pyzach bym pół dnia spała...
Kupiłam jakiś inny chleb, żytni z Lidla i godzinę po kolacji cukier 96, a ja wściekle głodna. Więc po godzinie zjadłam następne dwie kromeczki, a tą kolację o 22 dzisiaj odpuszczam, bo i tak śniadanie będzie o 4 rano.
Ciekawe czy jutro insulina zacznie mnie dotyczyć.
 
reklama
Do góry