reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Livka kicha i prycha,kaszle dostała bactrim:wściekła/y:
Dorotko gratki niuni,jesteś b.dzielna ,będzie ok:tak:
Toska no to wkrótce sie rozsypiesz ,ja trzymam kciuki za błyskawiczne PLUM:-)
 
reklama
Dziewczyny napisalam Wam cos na zamknietym bo myslalam ze sie dzis posikam ze smiechu.Powinnam to na lepszym humorku skrobnac tylko nie chcialam zeby obcy ludzie takie glupoty czytali:-D
 
Pisemko z sądu odebrałam, ale to tylko zawaidomienie o terminie sprawy. 17maja, godz 13.30. Akurat po naszej majówce:-( pewnie nie będę rozmownym towaszyszem... Poza tym stawiennictwo stron nieobowiązkowe wiec pewnie wydany zostanie wyrok....

Księżniczka Zuzanna zdarła na dworze dziś oba kolana i tak lamentowała cały dzień, ze głowa boli.... Oj boli, oj boli.....

Olla nieźle wpadłaś w pracowy wir...:-) Pisz nam jak Amelka w przedszkolu i jak nowe lokum. A do pracy autkiem jeździsz?

Dzagudku jak bóle? Minęły po smarowaniu? Co to za mazidło, bo mój D ostatnio też cierpiał ale tylko Ketonal miałam w domu. Niewiele pomogło.
I strasznie ale to strasznie mi wstyd.... Zapomniałayśmy o Weronice:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Uściskaj ją mocno od nas cioteczek i przekaż najlepsze życzonka...
Ale mi głupio z takim spóźnieniem:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Kachasku to dłuuuuuugo Was nie będzie... Czy Michał uczy się niemieckiego?

Niuni szkolisz kurczaki:sorry: Wyjaśnisz?

Jolka a ja wiem o czym piszesz... Mój D jak jest w domu to czasu na kompa nie mam:-D Wracaj do nas szybko:tak:

Toska jak bóle, cos się nasila czy czekasz na noc;-) jeju.... oczekiwanie.... Dreszczyk emocji.... :-D:-D:-D

Esia Ty wiesz że jak usłyszałam w tv że spadł śnieg w górach to od razu pomyślałam o Tobie i Twoich komentach :-D:-D:-D
Mimo to jednak chyba czasem warto urwać się od szarej codzienności i zaczerpnąc innego powietrza...

Elmaluszku ja myślę że Ci instruktorzy troszkę naciągają na kasę:sorry: Ja uczyłam się 3miesiące i co... zdałam... A Ty już rok w tym siedzisz wiec napewno do egazaminu gotowa jestes:tak:

Gośka zdróweczka dla Livki:tak:


Jeszcze chciałam temat przedszkoli poruszyć....
U nas rekrutacja zaczyna sie 19kwietnia... I kurcze mamy takie małe szanse na dostanie się, ze obgryzam normalnie paznkocie już. Na ok 1200pkt nam przypada ok 500.... Jesteśmy na szarym końcu:-(
 
ja tylko na chwilę, zameldować się:-D

dzisiaj mnie siły opuściły, idę się wyspać

dobranoc

ps. tekst pod moim ciążowym suwaczkiem mnie rozwala ..... :-)
 
Toska, jak tam? Bo my już się doczekać nie możemy...:-D

Anielap, ja trzymam kciuki za pomyślny wynik rozprawy. Niech ten koszmar się wreszcie skończy.:wściekła/y:A co do "rozrywkowego" humoru na majówce - nie martw, poradzimy.;-)
Jeśli chodzi o maść, to mi poleciła w aptece farmaceutka jakiś taki krem "ben gay" czy cuś w ten deseń. Niby przeciwbólowy i przeciwzapalny. Tomek mnie nasmarował na noc. Powiem Wam że aż mnie to paliło, ale w nocy mogłam spać tylko na wznak, bo co się chciałam na bok przekręcić to budziłam się z bólu. No ale rano było lepiej, jeszcze raz mnie posmarował i jakoś żyję. Boli, ale dużo mniej.:tak:Mam nadzieję że do jutra przejdzie zupełnie.
A, no właśnie, przedszkole - o co u Was chodzi z tymi punktami??? U nas były jakieś tam kryteria, ale punktów przy tym nie podali. No i u nas wyniki już w następny piątek. Tzn. "teoretyczne" wyniki, bo najpierw jest lista dzieci "zakwalifikowanych" do przedszkola, trzeba pisemnie potwierdzić że faktycznie chce się aby dziecko do tego przedszkola uczęszczało i potem lista przyjętych chyba 9 maja.:eek: Ja staram się być dobrej myśli, mam nadzieję że dobrze się zapisałam w pamięci Pani Dyrektor przy Weronice;-), choć coś mi wspominali że to jest losowanie i jeśli tak jest to wtedy wiadomo - na dwoje babka wróżyła.:baffled:
No i dzieki Kochana za życzenia dla Weroniki. Przekażę.:-)
Izka, ja zapomniałam pogratulować ofert - zdecydowałaś się już na którąś aptekę? Jak rozmowy?
Elmaluszku, spodziewam się że po tak regularnych jazdach to po roku z Ciebie mistrz jest.:szok:Idź do innego instruktora bo mi tu jakimś kantem zalatuje.:tak:
Olla, jesteś taka pozytywnie podładowana, że szok!:szok: Użycz trochę swojej radochy.:tak: No i właśnie, jak Amelcia w przedszkolu?
Jolka, ja też wiem o co kaman. Tomek w domu od prawie 3 tygodni i po prostu zaanektował kompa dla siebie. Szlag mnie trafia normalnie, bo ja to najwyżej mogę Go późno wieczorem poprosić żeby mnie puścił.:wściekła/y:Nie dość że ma cały dzień dla siebie, to jeszcze wieczorem mnie nie puszcza, troll jeden.:wściekła/y:I najmarniej będę go mieć na głowie jeszcze ze 3 tygodnie.:angry:
Gośka - buziaki dla zasmarkanego Livcioka.:tak:
 
Ostatnia edycja:
Toska jak czujesz się zmęczona to chyba jeszcze nie czas...;-) Ja pamiętam że miałam strasznego pałera w dzień porodu...:tak:

Dzagud zapiasałam nazwę tego specyfiku, warto może wypróbować, bo u mnie w domu zawsze ketonal w razie w. I życzę żeby już nigdy nie bolało.... To chyba jakieś newobóle, może do lekarza trzeba by było pójść....
Jeśli chodzi o przedszkole to u nas właśnie w tym roku strasznie późno to wszystko. Wyniki przyjęć mają być dopiero w czerwcu...
Rekrutacja odbywa sie na zasadzie punktacji. Jest chyba 8kryterii za które dostaje sie określoną ilość punktów. Najwięcej zgarniają samotne matki i rodzice skaładający roczne zeznanie podatkowe we Wrocławiu. A ja nadal rozliczam się tam gdzie jestem zameldowana, czyli w Ząbkowicach śląskich. Puknty są również za odległość przedszkola od miejsca zamieszkania lub miejsca pracy rodziców, tez nam nie przychylne...
Ogólnie liczę tylko na cud... Bardzo sceptycznie do tego podchodzę... Bo oczywiście więcej chętnych niż miejsc...
 
Anielap, to strasznie dużo u Was tych kryteriów.:szok: I dla mnie większość z wymienionych przez Ciebie byłaby na + - tzn. to rozliczanie podatku czy odległość od domu czy miejsca rpacy. A u nas jedyne kryterium przez nas spełniane, to "oboje pracujący rodzice. Reszta to było właśnie rodzice samotni czy niepełnosprawność dziecka, rodziców lub rodzeństwa. Trzymam kciuki aby się jednak udało.:tak:
 
Chłop oddelegowany do pracy ;-) i już mam więcej czasu :-p nawet zdążyłam co nieco ogarnąc :-D jedyne czego mi żal, to to że Maksa zabierał ze sobą na podwórko ;-)

W naszym przedszkolu rekrutacja dawno zakończona, a wyniki mają by dopiero w połowie maja :confused2: mam stres, podobno szanse na przyjęcie mamy duże, ale wiecie jak to jest, a jak go nie przyjmą, to nie wiem co z nim zrobię :eek:
Nianię do Berta mam wstępnie zaklepaną :-)

Esiu widzę, że z urlopu zadowolona wróciłaś ;-) i jak to po urlopie zmęczona :-D

Olla super, że ci się tak fajnie układa :tak:

Elmaluszku myślę, że Amelka szybko się nauczy funkcjonowac w przedszkolu ;-)

Izka gratki ofert pracy :tak:

Toska a ty byś już mogła w końcu rozpakowac, bo my tutaj czekamy :-p:-D

Gośka pozdrowienia przesyłam :-)
 
reklama
Witam w ten piekny pochmurny dzien:baffled:Przeciez wczoraj pochwalilam sie ladna pogoda hi:-p

Anielap-no rzeczywiscie strasznie duze maja wymagania.My akurat mieszkamy na takim zadupiu ze dzieci brakuje.Wiec Amelka ma byc jako dziewiata w grupie.
Jolka-odpozywaj od chopa w takim razie:-D
Toska-jak tam porodowo???
Dzagudku-a Ty robilas jakies badania w kierunku tych boli???bo tak cos mi swita ze to juz ktorys raz;-)
 
Do góry