reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka dla malucha :)

Kasiulka jak tak dalej pójdzie to przetestujesz wszystkie wózki:)))

W tesco promocja na zabawki Vtech 30%taniej. Kula hula kosztuje 83zł;) Moja mała nią zachwycona szkoda że wcześniej nie kupiłam:p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zdec, zdjęcie specjalnie dla Ciebie

2itha9u.jpg
 
Dziewczyny, a która ma Quinny Buzz i co może o nim powiedzieć? :-)

edit: Zdec, fotelik jest super i naprawdę polecam, Hania zachwycona w nim
 
My mamy jumpera x. Nadal wozimy się w gondoli, tylko już cholerka mała jest. Ale wczoraj wieczorem zamontowałam już spacerówkę. Dosyć ciepło jest więc chyba dzisiaj wypróbujemy. Mam nadzieję że Michał polubi taką jazdę, ale mi jakoś dziwnie jak patrzę teraz na wózek :-) jakaś nerwowa się robię, dobrze że paski są bo bałabym się że mi normalnie wypadnie :-)

A propo - używacie jednocześnie i szelek i pałąka ? Bo teraz jak na leżąco to chyba wystarczą same szelki?
 
Ostatnia edycja:
A w ogóle warto tego pałąka dokupować? Teraz póki co mam chyba na stałe jak dobrze kojarzę, ale w spacerówce mniejszej którą chcę kupić nie ma go w standardowym wyposażeniu i prawię stówę kosztuje... czy warto go dokupić??
 
reklama
My jeszcze jeżdzimy w gondoli w spacerówce Gaja nie chce:(
Mamy 2 spacerówki i w dwóch jest pałąk i szelki:)
 
Do góry