reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy już się zaczęło?

reklama
Kati, ja nie kojarzę żeby moje wody miały jakiś zapach :) Ale też specjalnie nie wąchałam, bo chyba byłam w szoku, że to już się zaczęło ;) A kolor - pierwsze jak poleciały były przezroczyste, przy następnym chluśnięciu lekko różowe :)
 
Położna mówiła że mają kolor słomkowy, różowy a jak jest brązowy lub zielony to już migiem na porodówkę
 
Ja jak narazie to ma duzo objawow przepowiadajacych porod, ale tylko we snie. Chyba za duzo o tym wszystkim mysle, bo codziennie tylko to mi sie sni;(
Wody o zapachu ryby?? Biedne dzieci musza sie kisic w tym zapachu przez 9 m-cy ;D
 
reklama
Do góry