reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy widać tu zarodek, czy to pusty pęcherzyk ?

Marta81Marta81

Początkująca w BB
Dołączył(a)
2 Sierpień 2021
Postów
27
Dziewczyny, pisałam już na innym wątku, ale słaby jest odzew. Zdjęcie USG z 7t2d z terminu ostatniej miesiączki. Ale UWAGA - zdjęcie robione z USG przez powłoki brzuszne. Dopochwowym USG nic nie było widać, bo mam tyłozgięcie macicy. Widzicie tu zarodek, czy to raczej puste jajo ....?
 

Załączniki

  • IMG_20210804_111338.jpg
    IMG_20210804_111338.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 985
reklama
Powiedział coś takiego " w ciąży pani jest ale wygląda to na wcześniejszy tydzień niż wychodzi z ostatniej miesiączki " a ja w szoku nie dopytalam, czy jest zarodek. Dał skierowanie na betahcg, wyszło najpierw ok 41700 a za 48 godz 45500.
 
Powiedział coś takiego " w ciąży pani jest ale wygląda to na wcześniejszy tydzień niż wychodzi z ostatniej miesiączki " a ja w szoku nie dopytalam, czy jest zarodek. Dał skierowanie na betahcg, wyszło najpierw ok 41700 a za 48 godz 45500.
Ja będąc na Twoim miejscu dowiedziałbym jeszcze innego ginekologa z lepszym sprzętem :)
 
Sprzęt jest ok, po prostu USG było robione przez brzuch, bo dopochwowo ze względu na moje tyłozgięcie nie było nic widać... A USG przez brzuch robione przed 13 tyg jest niedokładne ( tak czytałam)
 
Sprzęt jest ok, po prostu USG było robione przez brzuch, bo dopochwowo ze względu na moje tyłozgięcie nie było nic widać... A USG przez brzuch robione przed 13 tyg jest niedokładne ( tak czytałam)
Jeśli ja miałabym się wypowiadać to na moje coś tam się święci - bym cierpliwie zarzekała :)
 
Sprzęt jest ok, po prostu USG było robione przez brzuch, bo dopochwowo ze względu na moje tyłozgięcie nie było nic widać... A USG przez brzuch robione przed 13 tyg jest niedokładne ( tak czytałam)
Ja tez mam tyłozgięcie, I miałam robione dopochwowo ,jeśli lekarz ma dobry sprzęt i chęci to znajdzie , kiedy masz kolejna wizytę?? Ja bym poszła do innego lekarza dla świętego spokoju
 
reklama
Do góry