reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta Maluszków

13x13 ja również jakiś tydzień temu zaczęłam małej dawać na końcówkę łyżeczki do spróbowania Lena już posmakowała jabłuszka marchewki ziemniaczka rosołku kropelke loda waniliowego z tego wszystkiego blee była marchewka.Moje zdanie jest takie że każdy wychowuje swoje dziecko jak mu się podoba i nikt nie powinien tego krytykować.I również nie uważam żebym krzywde małej robiła skoro lekarz powiedział że można dawać dziecku żeby sobie polizało i poznawało nowe smaki,od takiej ilości nic napewno się nie stanie
 
reklama
13 - nie masz się co bulwersowac bo tak samo jak my do twojego jedzenia odnosiłas się do naszych szczepień , jaki to niby dziecu syf podajemy itp . Teraz role się odwróciły a Ty nie złościsz nie ma o co . Ja tam się kłócić nie mam zamiaru bo i nie ma o co . Przeciwna jestem temu co robisz , ale i tak fajna babka jestes :)

Mój dziec nie chce pic rumianku czy wody .. nie to nie :) może przez to wogóle unikne butelki i od razu bedzie piła z kubka . Szymek szybko załapał słomkę i butla poszła wek . Jakoś bałam sie strasznie tej próchnicy butelkowej :(
Oczywiście pisze tu o starszych dzieciakach żeby tu zaraz jakas mama ni wyskoczyła butlowa i odnoszę się do Szymka tez butlowego :)
 
13 - nie masz się co bulwersowac bo tak samo jak my do twojego jedzenia odnosiłas się do naszych szczepień , jaki to niby dziecu syf podajemy itp . Teraz role się odwróciły a Ty nie złościsz nie ma o co . Ja tam się kłócić nie mam zamiaru bo i nie ma o co . Przeciwna jestem temu co robisz , ale i tak fajna babka jestes :)

Mój dziec nie chce pic rumianku czy wody .. nie to nie :) może przez to wogóle unikne butelki i od razu bedzie piła z kubka . Szymek szybko załapał słomkę i butla poszła wek . Jakoś bałam sie strasznie tej próchnicy butelkowej :(
Oczywiście pisze tu o starszych dzieciakach żeby tu zaraz jakas mama ni wyskoczyła butlowa i odnoszę się do Szymka tez butlowego :)

hehehehehehehhehe coz za asekuracja hehehehehehehhehehehehehehehhehehehehehhe :-)


no ale tutaj tyle bab, ze nigdy nie wiadmo ktora sie zbulwersuje i na co :-D
 
13 - nie chce wracac juz do wiadomego tematu. Nie raz powtarzalam - Wasze dziecki, i robicie jak chcecie. Napisalam co sadze o dokarmianiu, i zdania nie zmienie, bo dla mnie 1 lekarz ktory mowi ze mozna jest kiepskim wyznacznikiem. Ale to tyle.
Ja niestety do pediatry nie chodze, Pola wizytuje mojego interniste,i na temat zywienia z nikim nie rozmawialam. Opieram sie na tym co przeczytam, i wlasnych odczuciach.

Jedyne co - odniose sie do tego:
WHO też zalecało szczepienia masowe na świńską grypę tak?? czy się mylę??? i teraz okazało się ze to ściema??? czy też się mylę??? i są prowadzone dochodzenia??? kto i za ile ich przekupił??? -super autorytet!!!
tak, masz racje, ze swinska grypa dali ciala. Ale moze mialo to zwiazek z tym, ze pojawila sie niespodziewanie, i czasu na opracowanie odpowiedniej szczepionki i badania nad nia nie mieli?
A badania nad zywieniem niemowlat trwaja juz latami, a moze i dziesiatkami lat. Wiec pewnie wiedza, jakie opinie wydaja.



A teraz buzka na zgode :blink:

W kwestii jedzenia innych dzieci niz mojej juz wiecej sie nie wypowiadam.
 
Ło matko -ten grzyb unoszący się nad Bemowem to nie bomba atomowa a zapach kupy mojej córki po ziemniaczkach (chyba):-D :-D :-D cichaczem ją walnęła ale zapachu nie dała rady ukryć:baffled::-D i to przy obiedzie rodziców:szok:


:

Poczeka az poczujesz zapach kupy dziecka ponad rocznego które je już prawie wszystko :)
Gwarantuje że idzie paść !!
 
a jesli juz przy kupie jestesmy - to do mam butelkowych: u was tez smierdza? bo ja karmie butla, ale teraz zmienilam mleko i juz od dluzszego czasu az tak nie smierdzi, kurde nieraz wacham i wacham i mysle ze kupy nie ma, a tam jednak siedzi:baffled:
a jesli chodzi o siku (kurde ale sie to glupio jakos napisalo:-pno bo nie wiem jak inaczej:-p) to czujecie tez??? bo u nas siku smierdzi... mowilam lekarzowi ale on mowi ze to normalne i ze to od pieluch:baffled: nie wiem...
 
reklama
a jesli juz przy kupie jestesmy - to do mam butelkowych: u was tez smierdza? bo ja karmie butla, ale teraz zmienilam mleko i juz od dluzszego czasu az tak nie smierdzi, kurde nieraz wacham i wacham i mysle ze kupy nie ma, a tam jednak siedzi:baffled:
a jesli chodzi o siku (kurde ale sie to glupio jakos napisalo:-pno bo nie wiem jak inaczej:-p) to czujecie tez??? bo u nas siku smierdzi... mowilam lekarzowi ale on mowi ze to normalne i ze to od pieluch:baffled: nie wiem...

Justa nie wiem jakie masz pieluchy ale ja zauwazyłam ze zwykłe pampki obsikane pachną mniej a te białe premium strasznie mi jakoś śmierdza . to samo zauważyłam nie tylko ja . a nie wiem jakie tam masz pieluchy
 
Do góry